Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Tych aut lepiej nie kupować

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń

    Tych aut lepiej nie kupować

    Blacharze - lakiernicy - magicy :D
    http://www.kjauto-service.yoyo.pl/galeria.html
    Przy niektórych aż włos na głowie się jeży...
    Dobrze, że blach nie zasłonili, a te zawsze można sprawdzić w karcie pojazdu...
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    7
    BMW
    Jeszcze nie mam :) Marzę o E38
    Skąd
    Oleśnica / Wrocław
    Fotki Citroena z 4/5 rzędu fotek powalają na kolana

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    Jakos szczegolnie mnie to nie dziwi.

  4. #4
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Ja pierdykam magicy niezli
    http://www.kjauto-service.yoyo.pl/cykl.html
    np to auto no kto przy zdrowym zmysłach naprawiałby ten wrak

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar F75
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    255
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Gdynia
    Blog
    1
    Jak widać są tacy co naprawiają, a później sprzedają okazję. Tam tez jest c3 wiśniowe zbudowane na nowo - masakra
    moja trzecia córka ... E32 750i.... już zabytek

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Tak z drugiej strony, to jestem pełen uznania dla ich profesjonalizmu i zaangażowania - z przystanku autobusowego mało kto potrafi zrobić mercedesa
    No ale to jest czysta ekonomia - dla przykładu kupi sobie wrak "do wyrzucenia" za jakieś 5tys, włoży w remont z 15tys, a sprzeda za 40tys ???

    A tak na poważnie - jest to bardzo przerażające dla tych co szukają "perełki", lub tych co jeszcze nie ochłonęli po zakupie.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Jestem w szoku. To powinno być zabronione. Przy wypadku to te samochody są gorsze niż fiat 126p. Na złom a nie na drogi!
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    gorzej jak tną podłoge ale jesli i to zrobią prosto to jest dobrze wiadomo ja bym takiego samochodu nie kupił bo bym sie źle czuł chyba ze bym nie wiedział ale robic to potrafią przyznać trzeba.

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    18
    BMW
    E38 3,5
    Skąd
    Szczecinek
    Elo.
    Jeszcze co niektorzy malo widzieli.:)
    Powiem tak Ci co zajmuja sie tym na codzien robia to jak najlepiej! tylko tacy garazowcy mysla ze bez sprzetu i wiedzy potrafia cos zrobic! Pozniej taki przeszczep pojezdzi z rok dwa i dookola rdza z kazdej strony!
    No moze przesadzilem z tymi garazowcami ale naprawde wiekszosc takich ludzi (bez wiedzy) robi sprzedaje takie auta a nawet gorzej porozbijane bo po prostu z tego zyja. tylko ze naprawde GARSTKA 1 setna robi naprawde dobra robote!
    Wiadomo ze przeszczep to przeszczep ale przeszczep przeszczepowi nie rowny. Jeden przeszczep przelata pare lat a kolejny wyjedzie z dziupli wjedzie w wieksza dziuje i cwiara tylna lewa odpada( przyklad mojego kumpla vectry a) na allegro piekna swlicznotka gleba fele czarne szyby tlumik sportowy normalnie wypas swierzy lakierek czysta i zadbana za 3 tysie z 2 lata temu nacieszyl sie 2 miesiace....
    Ale naprawde sa ludzie co maja o tym pojecie i robia dobra robote.
    Sam na wlasne oczy widzialem e38 w DE ktora to byla po mega dzwonie i ja tam naciagali cieli dach podluznice cwiary a to dlatego ze wnuczek porzyczyl auto babci ktore rozbil w drodze gdzies tam a ze e38 byla babci 1 autem to wnuczek zatail fakt o tym ze rozbil slicznotke babci i musial robic za wszelka cene! to jest tylko czysty przypadek tego co widzialem nie tylko w de ale i u nas w kraju.
    Sluchajcie nie wiem czy wiadomo wam ale nowe auta juz sa malowane (moj koleszka maluje merce w de swierzaki z fabryki do salonu wjezdzaja juz poobijane z transportu porrysowane fele zderzaki itp. to o czym tu gadac.

    Pozostawie to bez komentarza....pozdrawiam

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Cytat Zamieszczone przez krzyzak_e38 Zobacz posta
    Sam na wlasne oczy widzialem e38 w DE ktora to byla po mega dzwonie i ja tam naciagali cieli dach podluznice cwiary a to dlatego ze wnuczek porzyczyl auto babci ktore rozbil w drodze gdzies tam a ze e38 byla babci 1 autem to wnuczek zatail fakt o tym ze rozbil slicznotke babci i musial robic za wszelka cene!
    Dobry zwyczaj nie pożyczaj :)
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •