Czesc!

Ostatnio w mojej buni zaczal irytowac mnie jeden problem a mianowicie 2 problemy,

zaczne od tego ze pod seryjny wzmacniacz wpiety jest wzmacniacz dodatkowy na glosnik niskotonowy ale on nie robi problemu.(kupilem auto juz z ta przerobka)

1 sprawa to raz dzialaja mi glosniki w srodku auta a raz nie niezaleznie od tego czy wjade w dziure czy stoje w miejscu! Ma po prostu takie trzaski raz dziala az milo a nieraz musze z 50km przejechac zanim zaskoczy!

2 problem to natomiast jest taki ze raz czyta mi zmieniarke raz nie wiec postanowilem zajrzej!
Pierwsze co wyciagnalem zmieniarke. Patrze wychodzi kabel z niej i jest wtyczka na koncu owinieta folia zacisnieta opaskami plastykowymi zaizolowana tasma izolacyjna wiec postanowilem to rozizolowac, zdjalem folje z tego zlacza i jakos niefortunnie pociagnalem i wtyczka od zmieniarki odlaczyla sie z ALA wtyczki od kabla ktory idzie do wzmacniacza a wyglada on tak(juz odpiety od wzmacniacza)



Wtyczka od zmieniarki jest taka



Zmieniarke mam taka na 6cd





Mam Pytanko czy ma ktos jakis schemat takiego kabelka jak to podlaczyc spowrotem tak jak bylo?
(Do wzmacniacza wchodzi taka mala kosteczka na 10 pin widoczna na zdjeciu powyzej)

Rozebralem bo bylem pewny ze cos nie laczy i rozebralem tak ze teraz wogole nie dziala:( ehh

Jesli to momoze to bunia jest z 99roku