Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Sciemnianie szyb.....

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    162
    BMW
    E38 730d 1999r
    Skąd
    Wejherowo
    Na Pomorzu przyciemnili mi całą za 450 złotych, w dobrym warsztacie :)

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    MK a gdzie dokladnie jesli mozna wiedziec .

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    162
    BMW
    E38 730d 1999r
    Skąd
    Wejherowo
    http://www.tuning1.com/ w Wejherowie

    Używają tylko dobrych folii, prawie dwa lata już jeżdżę i nic się nie dzieje. Przód niestety musiałem zrywać, bo był problem z przeglądem... Więc mogę powiedzieć, że przyklejone są pierwsza klasa.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar djbinek
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    137
    BMW
    E38 1998 2,8
    Skąd
    Toruń / Cork
    Blog
    5
    Tak jak piszą koledzy powyżej, lepiej dać porządnej firmie i mieć spokój. Co do cen to w Toruniu i Bydgoszczy za Audi A8 i A4 chcieli podobnie bo od 500 do 600zł z tego co się sam orientowałem (wszystkie szyby oprócz przedniej). Do 7er myślę, że cenowo wyjdzie podobnie jak nie tak samo. Pozdrawiam!
    http://images39.fotosik.pl/1409/23eb23dcf7ac91cb.jpg
    facebook.com/djbinek
    chomikuj.pl/djbinek

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar F75
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    255
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Gdynia
    Blog
    1
    Poziom cen już się wyrównał ale podzwonić trzeba - w trójmieście różnica 150 zł na nowym avensis kolegi. Co do przepuszczalności to max jest 95% i to jest czarna..... Ja w prywatnej - codziennej astrze kombi mam przyciemnienie 70% i przy mocniejszym słońcu dzieci mrużą oczy. Trzeba zdać sobie sprawę że od wewnątrz jak patrzymy to przez jedną szybę, a jak na samochód się patrzy z zewnątrz to pozostałe szyby dają dodatkowe zaciemnienie środka. Z zewnątrz wydaje się że mocno ciemno ( bo patrzysz przez dwie szyby) a z wewnątrz nie wygląda źle. Boczne od kierowcy zapomnij - najjaśniejsze przyciemnienie jest już za mocne i zabierają dowód lub nie przepuszczą cię przez przegląd - chyba że opuścisz szyby:p, ale miski i tak Cie wyłapią. Jezeli chcesz kleić sam a nigdy tego nie robiłeś - daj spokój bo więcej zmarnujesz folii niż to warte(czas, dobra folia, nerwy, tylna szyba w łuku bez przecięcia nie położysz itd) Sam kładę sobie ale tylko proste szyby i jak we wszystkim trzeba nabrać wprawy i mieć parę narzędzi a nie badziew dołączany do folii.
    moja trzecia córka ... E32 750i.... już zabytek

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar djbinek
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    137
    BMW
    E38 1998 2,8
    Skąd
    Toruń / Cork
    Blog
    5
    Najlepiej jak jesteś (xxxxxxxxxxxxxxxxxx) to Cie nie będą trzepali, gorzej jak po mieście się bujasz w dodatku Betą ;)
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 15-06-2011 o 10:47 Powód: Wiem, że tak nie myślisz ale ktoś może tego nie skumać albo zrozumieć opacznie ;)
    http://images39.fotosik.pl/1409/23eb23dcf7ac91cb.jpg
    facebook.com/djbinek
    chomikuj.pl/djbinek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •