Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [ wnetrze] boczki, wymiana welur/skóra

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski

    [ wnetrze] boczki, wymiana welur/skóra

    witam, mam pytanko, nigdy nierozbieralem boczkow to niewiem jak to jest dokladnie zbudowane, a problem mam nastepujacy, czy da sie wymienic ta nazwijmy to "wkladke" w drzwiach

    tu na zdjeciu (oczywiscie przykladowe) ze skory w koloze czarnym na inną, moze zaczne inaczej, mam okazje kupic fotele, kanape i boczki wlasnie w skorze i to w koloze identycznym jak moj welur, tz niebede musial wymianic inny dupereli z wnatrza aby to wszystko ladnie pasowalo, tyle ze fotele sa oczywiscie elektryczne i lamane, wiec niepowinny stanowc problemu o tyle boczki sa inne bo komplet pochodzi z wersji angielskiej ;( ale ta "wkladka" jest identyczna i uwazam ze bedzie pasowala zamiast moich welurowych wiec drzwi mialbym juz za sobą o ile to pasuje i da sie przelozyc, a jezeli chodzi o fotele to "chyba" podlacznie jest identyczne i pamiec itp bedą pasowac, jezeli mozna prosze mi troszke podpowiedziec, mam nadziej ze na spot zajede juz w skórce :-)

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    panowie nikt niewie czy da sie przelozyc ten kawalek skory zamiast weluru, bo gosciu co sprzedaje komplecik sie strasznie niecierpliwi i musze dac mu znac, a cena za komplecik 800zl wydaje mi sie jak najbardziej, a Neuf niewie to trzeba sie was pytac :hah:

  3. #3
    Ja probowalem sama skore przetargac tam gdzie masz miejsce na airbag niestety tego sie nie da ..

    nie wiem jak dalej :)

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    no to wtopa, co mi z boczkow od angola :(

    dzieki trolu,

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    202
    BMW
    E38 740iA 97r
    Skąd
    WSC
    Da się wszystko, ja rozbierałem boczek w drobny mak jak dawałem do tapicera aby zregenerował skórkę. Element zaślepiający airbag jest calkowicie odłaczalny od calej tapicerki bynajmniej u mnie sie dało (rekojesć do zamykania obszyta skóra) niewiem jak w innych rekojesciach.
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •