Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Czy możliwy upgrade navi/tv mk2 jeżeli nie ma wogóle?

  1. #11
    Banned
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    298
    BMW
    e4444
    Skąd
    z d
    Cytat Zamieszczone przez Greg38 Zobacz posta
    U mnie nie bylo nawi i dolozylem od razu mk4, 16:9 monitor, Bm54 proff tuner radia, TV z tv free i bluetooth i wsjo hula
    Super, to może podpowiesz co sprawiło największy problem i ogólnie za co sie zabrać.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    176
    BMW
    e38 735i
    Skąd
    S-c
    Co do Twojego pytania. Jest parę szczegółów.
    Po pierwsze to trzeba zakupić wszystkie komponenty. Podkreślam wszystkie. Te co się czasem widzi na allegro jako "kompletne" w większości takie nie są. Dlatego zanim się na coś takiego zdecydujesz to sprawdź, czy na pewno wszystko co Ci potrzebne masz, żeby się nie okazało jak będziesz miał auto rozgrzebane, że czegoś Ci brakuje. Poszukaj na forum co potrzeba (pisał gdzieś o tym Greg38 dość dokładnie) albo sprawdź na OEM.

    Zwracaj też uwagę na detale (typu ramki, uchwyty) jest tego tam trochę. Np dość ciężko trafić ramkę do e38 pod monitor 16/9, bo ten model wychodził tylko przez kilka miesięcy z tym monitorem (jeśli dobrze pamiętam to od września 2000 do lipca 2001 - końca produkcji). Co ważne nie wkładaj monitora z X5 np. Niby wygląda tak samo, i działa tak samo, ale mało co będzie na nim widać bo w X5 po prostu jest montowany pod innym kątem (innym oczywiście niż w e38) - piszę, bo sam o mało co nie popełniłem tego błędu :)

    Po drugie musisz się liczyć z tym, że montaż jest dość skomplikowaną operacją i niestety nie jest to przykręcenie paru śrubek. Właściwie musisz rozebrać pół wnętrza, żeby przeciągnąć wiązkę i wszystko ze sobą połączyć.

    Takich parę uwag odnośnie zakupu. Zanim zaczniesz cokolwiek montować to SKOMPLETUJ wszystko (co niekoniecznie musi być proste), a potem bierz się za robotę. Koszty też mogą być niemałe (w granicach paru kPLN)
    Pozdrawiam

    fm

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar konrad1654
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    191
    BMW
    e38 730d & x5 e53 3.0d
    Skąd
    Częstochowa
    ma kto s namiary na jakaś instrukcje opisania wiązki pod 4:3 jak co podlaczyc tez zbieram sie żeby sobie wrzucić 4:3 do swojej 7...ewentualnie proszę o jakieś foty kompletnej wiązki....

  4. #14
    Banned
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    298
    BMW
    e4444
    Skąd
    z d
    Cytat Zamieszczone przez konrad1654 Zobacz posta
    Takich parę uwag odnośnie zakupu. Zanim zaczniesz cokolwiek montować to SKOMPLETUJ wszystko (co niekoniecznie musi być proste), a potem bierz się za robotę. Koszty też mogą być niemałe (w granicach paru kPLN)
    Jak już pisałem mam wszysto (całe drugie bmw z którego chcę przełożyć)

    Dziękuję Konrad1654 za info, ponadto dalej czekam na konkrety, cały czas szukam gdzieś może fotostory z takiej operacji, na razie nic nie znalazłem. Póki co rozbieram tamtą na części i kompletuje wszystko z listy Grega38. Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •