Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 64

Wątek: [ pozostale] Jakie E38 wybrać?

  1. #1
    chudyWLKP
    Gość

    [ pozostale] Jakie E38 wybrać?

    Witam! Mam zamiar kupić BMW 7 koniecznie w diesel'u i nie wiem co wybrać.... Widziałem na Allegro 2.5, 3.0 i 4.0 litrowe motory, ale nie wiem jak się one spisują... Wydaje mi się że 2,5 to troche mało jak na takie autko, ale nie jestem pewien bo nie jeździłem. Skłaniałbym się raczej ku temu 3 litrowemu. Mam też pytanko: na co zwrócić szczególną uwage przy kupnie diesel'a? Wychodziły jeszcze jakieś diesel'e w BMW 7?
    Z góry dzięki za informacje....

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Zapraszamy do działu przedstaw się ....

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    A potem do użycia funkcji "Szukaj". Twoje pytania należą do najczęściej zadawanych...
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  4. #4
    chudyWLKP
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Zapraszamy do działu przedstaw się ....
    Ale tam jest przedstaw sie i swoją Beemkę.... A Ja narazie jestem bez autka... :)

    Cytat Zamieszczone przez michal_5000
    A potem do użycia funkcji "Szukaj". Twoje pytania należą do najczęściej zadawanych...
    Jest troche artykułów i czytałem chyba wszystkie na temat kupna itp. ale jest tam mało na tema diesel'a.... :|

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    taka mala wzmianka odemnie, jezeli szukasz auta ktorym bedziesz tanio jezdzil to e38 niejest dla ciebie, nie dlatego ze psuje sie czy duzo pali ale jezeli ktos chce tani transport to niech se odpusci

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja mam 740d i jestem zadowolony, coprawda tylko ok 4 tygodni go mam, ale silniczek chodzi super... moment obrotowy robi swoje, a spalanie w granicach 8-14 litrów

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    niechcem aby ktos moja wypowiedz zle zrozumial, niemam nic do diesli BMW ale czasem slysze ze ktos wczesniej jezdzil przykladowo passatem a teraz chce se kupic przykladowo TDS/a i tanio smigac po miescie, palio to jedno ale utrzymanie auta klasy premium :D to co innego. ja niezaluje ale niechcem zakupu ale chcem aby realnie patrzec na koszta nawet jak to jest diesel

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    44
    cześć kolego, ja podobnie jak Aldik mam BMW 740d z 99r, autko jest zajebiste, szczyt technologii jak na tamte lata, spalanie które podał Alik jest prawdziwe, no mi pali w mieście około 16, ale dlatego że robie krótkie trasy, mam w środku wszystko co jest mi potrzebne do szczęścia no i to czego naprawde szukałem to wersja shadowline.
    E38 robi wrażenie na każdym kto choć troche zna się na motoryzacji i jakikolwiek model bys nie kupił to i tak będziesz w gronie wybrańców(hahahahaha).
    Życze udanych łowów.

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez CCENTER
    cześć kolego, ja podobnie jak Aldik mam BMW 740d z 99r, autko jest xxx, szczyt technologii jak na tamte lata, spalanie które podał Alik jest prawdziwe, no mi pali w mieście około 16, ale dlatego że robie krótkie trasy, mam w środku wszystko co jest mi potrzebne do szczęścia no i to czego naprawde szukałem to wersja shadowline.
    E38 robi wrażenie na każdym kto choć troche zna się na motoryzacji i jakikolwiek model bys nie kupił to i tak będziesz w gronie wybrańców(hahahahaha).
    Życze udanych łowów.
    To dużo 16, mi w mieście własnie na krotkich odcinkach wychodzi coś ok 14-14,5 ... :)

  10. #10
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Nie krytykujcie chłopaka że chce diesla nie znaczy że chce dusić każdą złotówę... ;D

    Kolego twoje dylematy rozwieje lektura naszego forum sporo tu wiadomości i porad oraz najczęstszych usterek, wiem jest tego sporo... ale warto poczytać.

    Co zaś do działu przedstaw się możesz przedstawić nam swoją osobę oraz dopisać, iż jesteś w trakcie szukania takiego i takiego modelu i ewentualnie poproś tam o kilka rad co wybrać i czego się wystrzegać. ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •