Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 64

Wątek: [ pozostale] Jakie E38 wybrać?

  1. #21
    7ka
    Gość
    725tds... czemu nie to tez sa dobre silniki ! w idealnym stanie,bezwypadkiem,dobrym wypasem... sam moglbym smigac takim ;)

    730d....polecam !! nic sie nie wali itp... zuzycie paliwa na poziomie (6-12l) i uwazam ten model za naprawde ekonomiczny!!

    740d ... nigdy nie jechalem,podobno rakieta z ON ale coz spalanie troche wieksze niz 3.0d i troche mniejsze niz 3.5i wiec chyba wolalbym 3.5i

    ;)

    pamietaj stan jest bardzo wazny, najlepiej bezwypadek i wypas mega..

    no i sie wreszcie przedstaw w dziale do tego stworzonym :P

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez EVAN
    Jak Vat odliczasz? Możesz najwyżej dać w koszty brutto. Chyba że masz jeszcze samochód ciężarowy na rope ;)
    kolego EVAN, tak jak pisałem mam myjnie ręczną, a w myjni karchery na rope, reszte się domyśl ;) Pozdrawiam

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    ja tam zawsze bylem zwolennikiem benzynki raz sie wkopalem i kupilem 535 e39 z gazem i wyleczylem sie na maxa!!!!! teraz tylko sama benzyna.............

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    5
    Co wy tak ten gaz przeklinacie ?
    Ja właśnie zamierzam kupić 740i i wsadzić tam LPG bo w dieslu jak coś siądzie to koszty naprawy idą w dziesiątki tysięcy ...
    Bayerische
    Motoren
    Werke

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    fanatyku jezeli cie stac na to zeby jezdzic bmw na gazie to ok wstaw sobie lpg. ja nie mam maszynki do robienia pieniedzy dlatego nie wsawie instalacji lpg do samochodu.

  6. #26
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Narzeka kazdy ten - ktory sie nacial na spie...ona instalacje.

    Je sobie chwale - i jestem w 100% przekonany do 740 z gazem.

    Zapraszam kazdego niedowiarka na jazde probna - na gazie i na benzynie.

    Jezeli mowicie o silnikach skazonych gazem itd. mowcie za swoje auta i instalacje - po prostu mieliscie pecha i ktos zbabral sprawe - taka jest prawda - a nie zwalajcie przyczyne waszych problemow na GAZ !
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    156
    Dokłądnie tak jak mówi Sebek, ja tez jezdze na gazie rok ponad i nic mi sie nie dzieje a wymiana filtra za 30 zł czy np kawałek przeowdu co idzie do parownika za 10 zł to chyba nie jest żaden minus.ogólnie mówiąc temat rzeka... :razz:
    Deutsche Bank

  8. #28
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Też przyłączę się do opinii Sebka i powiem że ja również uważam 4,4 z gazem za optymalne rozwiązanie.
    Dreams from Dreams - 7er...

  9. #29
    chudyWLKP
    Gość
    Dzięki koledzy za opinie.
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    niechcem aby ktos moja wypowiedz zle zrozumial, niemam nic do diesli BMW ale czasem slysze ze ktos wczesniej jezdzil przykladowo passatem a teraz chce se kupic przykladowo TDS/a i tanio smigac po miescie, palio to jedno ale utrzymanie auta klasy premium :D to co innego. ja niezaluje ale niechcem zakupu ale chcem aby realnie patrzec na koszta nawet jak to jest diesel
    To, że chce diesel'a to nie znaczy szanowny kolego, że chce wydać 10 zł rocznie na utrzymanie auta.... Chce Diesel'ka, bo mam dostęp do taniej i bardzo dobrej jakościowo ropy... Teraz też mam Diesel'ka (Accord) i to co musiałbym wydać na benzyne to wole wydawać na utrzymanie autka w dobrym stanie... A tak również szczerze mówiąc to przyzwyczaiłem się troche do charakterystyki tego silnika... :)
    Wtrącajac się do dyskusji o gazie to sam beemki jeszcze nie miałem, ale jeździłem wieloma samochodami i zauważyłem, że 80% "zagazowanych" aut jest niestety robiona "na sztuke" na najtańszych dostępnych komponentach i to wprowadza niepotrzebne problemy. Sam gaz nie jest zły, zła jest kiepska lub kiepsko założona instalacja...

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    To mała fotka na zachęte tego copotrafi 740d :) - pewnie potrafiłby więcej jakby nie cymbały na 3 pasmowej autostradzie jadący po lewej ehh ... jak w angli k...a !


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •