Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: pomocy stop

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    120
    BMW
    740iA
    Skąd
    Płock-Drobin

    pomocy stop

    witam mam taki problem zacieły mi się swiatła stopu to znaczy pala się czały czas i to napewno nie jest czujnik bo go odpiołem.wczoraj koleś na szrocie sprawdzał mi czy mam dobra przepływe i odpioł sterownik silinka i skrzyni po tej operacji nie działa mi tempomat asc no i ten cholerny stop się pali co mam z tym teraz robic zeby wróciło do normy

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38, M62B44TU, 2000r
    Skąd
    Aachen

    Re: pomocy stop

    Cytat Zamieszczone przez tobiasz
    witam mam taki problem zacieły mi się swiatła stopu to znaczy pala się czały czas i to napewno nie jest czujnik bo go odpiołem.wczoraj koleś na szrocie sprawdzał mi czy mam dobra przepływe i odpioł sterownik silinka i skrzyni po tej operacji nie działa mi tempomat asc no i ten cholerny stop się pali co mam z tym teraz robic zeby wróciło do normy
    Jeśli było grzebane, to polecam diagnoze na kompie. Inaczej to jak wróżenie z fusów.

  3. #3
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Tylko podpięcie do kompa i kasowanie błędów. Możesz też sprawdzić odłączenie klemy tak na 5 min. ale nie wiem czy to pomoże...
    Dreams from Dreams - 7er...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    120
    BMW
    740iA
    Skąd
    Płock-Drobin
    była cała noc odłaczona od akumulatora i to nic nie pomogło oki jak zlokalizuje bład to się odezwe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •