Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Co z nią nie tak ?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    85
    BMW
    Aktualnie Audi s4 b5 - nie bić ...
    Skąd
    wwa

    Co z nią nie tak ?

    Wałek jakiś czy ceny tak spadły ?

    http://allegro.pl/bmw-740-individual...614143114.html

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomek_mazury
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    173
    BMW
    e90
    Skąd
    mazury
    Witam.... widzialem to ogloszenie. Wydaje mi sie ani jedno ani drugie. bo z ceny tak mocno w Niemczech nie spadly a wałek to też nie jest bo czasami jak jest sie szybkim zdecydowanym i akurat jest nie daleko miejsca gdzie jest okazja (w Niemczech oczywiście) to mozna wyrwac tak tanio + paliwo + maly zarobek. Ja swoją wyczaiłem w podobnych pieniadzach a zapewniam z reka na sercu ze jest w stanie idealnym i 100% bez wypadkowa bo oblecialem miernikiem lakieru. wystawilem 15.900 i moze z dwoch zadzwonilo przez tydzien a jak uslyszeli ze do oplat to podziekowali.
    zobacz tu:
    http://otomoto.pl/bmw-728-model-2000...C18969536.html
    OO=[][]=OO

  3. #3
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez tomek_mazury Zobacz posta
    Witam.... widzialem to ogloszenie. Wydaje mi sie ani jedno ani drugie. bo z ceny tak mocno w Niemczech nie spadly a wałek to też nie jest bo czasami jak jest sie szybkim zdecydowanym i akurat jest nie daleko miejsca gdzie jest okazja (w Niemczech oczywiście) to mozna wyrwac tak tanio + paliwo + maly zarobek. Ja swoją wyczaiłem w podobnych pieniadzach a zapewniam z reka na sercu ze jest w stanie idealnym i 100% bez wypadkowa bo oblecialem miernikiem lakieru. wystawilem 15.900 i moze z dwoch zadzwonilo przez tydzien a jak uslyszeli ze do oplat to podziekowali. zobacz tu: http://otomoto.pl/bmw-728-model-2000...C18969536.html
    To już tak codziennie będziemy w różnych działach czytali o tym Twoim "cacku" i dostaniesz ostrzeżenie z banem czy dasz sobie spokój w końcu sam???

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomek_mazury
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    173
    BMW
    e90
    Skąd
    mazury
    hehhehe nie martw sie nie probuje jej wcisnac nikomu.... postanowilem zostawic dla siebie juz nawet jestem w trakcie rejestracji wiec mozna by powiedziec ze ogloszenie nie aktualne. ale uznalem to za swietny przyklad do tego tematu ze to nie koniecznie musi byc walek bo mozna wyrwac w tych pieniadzach zadbane e38 do oplat..
    OO=[][]=OO

  5. #5
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Co do tego auta to widziałem je jak było wystawione na początku i stwierdziłem że jakbym był na etapie zakupu e38 to bym się nią mocno zainteresował pomimo braku longa, ale wydawało mi się że pójdzie raz dwa patrząc po tym w jakim jest stanie, wyposażenie też ma nie skromne. Jedyne wytłumaczenie to niska cena ze względu na "obitą" prawą stronę ale to wciąż bdb cena.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomek_mazury
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    173
    BMW
    e90
    Skąd
    mazury
    duzy plus jak ktos nie ma teraz kasy ze mozna ja robic etapami....
    nie treba od razu rejestrowac.....
    nie trzeba od razu robic boku
    itd...
    OO=[][]=OO

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    85
    BMW
    Aktualnie Audi s4 b5 - nie bić ...
    Skąd
    wwa
    Widziałeś ja na żywo? Jeśli tak to napisz cos więcej bo nie chce mi się lecieć 200km

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Dolicz opłaty, robociznę + malowanie i już zaczyna się robić mniej różowo. A tylko patrzeć jak się jeszcze coś okaże. Naprawdę sądzisz, że Niemiec jest tak głupi, że oddał dobre e38 za 3 tys. euro???
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    A ja frajer dalem za swoja $10tys... a moglem miec laleczke za $4tys z Polski :) No frajer ze mnie!

  10. #10
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez MariuszE38 Zobacz posta
    Dolicz opłaty, robociznę + malowanie i już zaczyna się robić mniej różowo. A tylko patrzeć jak się jeszcze coś okaże. Naprawdę sądzisz, że Niemiec jest tak głupi, że oddał dobre e38 za 3 tys. euro???
    Niech wyjdzie po wszystkim 20tyś, za zadbane e38 z tego roku to bardzo dobra cena. A co do okazji to zdarzają się, widziałem na własne oczy :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •