Zamieszczone przez krystuś728i elegancko to ja poproszę tą instrukcje. a polskie menu to tak, do navi ale jeśli komunikaty na liczniku też dałoby się spolszczyć to byłoby super. Zajrzyj na skrzynke;)
V8 Garage
Cześć :) Pokazuj bestię w końcu :>
www.tanieoklejanie.ploklejanie samochodów Warszawa
Zamieszczone przez hajper Cześć :) Pokazuj bestię w końcu :> Kolega ma rację- pokaż ,pokaż :D Rąsia;)
chwilka jeszcze, majster zaniemógł i tak porządnie nawet się jeszcze za nią nie zabrał
Zasady na forum