Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Potrzebny klucz Warszawa

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar FuTuRee
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    86
    BMW
    e38 m62b44 e65 n62b36 e70 n52b30
    Skąd
    Mała wioska gdzieś w środku

    Potrzebny klucz Warszawa

    Witam. Mam mały problem. Jadąc ostatnio z Makowa do Warszawy w jakiś sposób wyrwało mi okładziny hamulca ręcznego w tylnym lewym kole. W związku z tym mam prośbę. Czy ktoś z forumowiczów mieszkających po sąsiedzku posiada i mógłby pożyczyć mi nasadkę 12 kątną bodajże 36 albo 38mm żebym mógł sobie spokojnie na parkingu zdjąć tylnia tarcze z piasty:)? Oddam w sobotę w zamian mogę zostawić nasadkę 32mm firmy jonnesway dowód osobisty tryczkę hazeta albo jakiś browarek:p Nie chcę kupować nowej nasadki bo to koszt ok 45zł a w domu mam taka:) Z góry dzięki za odp i pozdrawiam Przemek

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mati-e28
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    387
    BMW
    740i 99r. 320d 00r.
    Skąd
    Malbork.pl `s-Hertogenbosch.nl
    poco ci ta nasadka? wystarczy zdjąć koło ,zacisk, jarzmo, odkręcić śrubkę montażowa na imbusa i masz tarcze na wierzchu

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar FuTuRee
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    86
    BMW
    e38 m62b44 e65 n62b36 e70 n52b30
    Skąd
    Mała wioska gdzieś w środku
    Niestety jest mi potrzebna. Jak wyrwały się te okładziny to zaklepało od środka jedną szpilkę i urwałem ją podczas odkręcania koła. Tutaj mam wiertarkę stołową a w domu klucz i myślałem, że zrobię wszystko za jednym zamachem, ale już po sprawie wyjąłem dziś okładziny. Resztę złoże sobie wszystko na porządnie w następnym tygodniu.
    Ostatnio edytowane przez FuTuRee ; 27-05-2011 o 16:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •