Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Nareszcie samochód :D

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    9
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Gdańsk

    Nareszcie samochód :D

    Witam wszystkich forumowiczów!
    Parę lat temu byłem zadowolonym posiadaczem E32, która skończyła niestety tragicznie. Po kilkunastu próbach z innymi autami wróciłem do ulubionej 7 :D. Pozdrawiam!!!

    Co do auta to z daleka wygląda bardziej niż z bliska, zawias jest w opłakanym stanie, poobijana, podrapana, zmaltretowana, ma obgryzioną kierownicę... ale za to serce ma jak dzwon(mimo zagazowania), skrzynia i reszta przeniesienia napędu również bdb, wnętrze oprócz tej nieszczęsnej fajerki w stanie nie wskazującym na przejechane 366kkm, a że cena była uczciwa to postanowiłem ją ratować :) .

    Parę słów o naleśniku :

    Całe wyposażenie elektryczne sprawne i działa, zydle grzane, łamane i z pamięcią dla kierownika, szyberek ale niestety blaszany, audio na kaseciaku bez puchy, telefon, ktoś przede mną wrzucił xenon, co prawda chińszczyzna ale założone profi nic nie widać hehe, klima ręczna, i to w zasadzie tyle. Gazownia zawitała w 2009 r i jak na mój gust działa sprawnie. Auto wymaga sporo pracy i kasy ale powolutku doprowadzę ją do należytej formy :D






    Na razie tylko dwie. Postaram się wrzucić coś więcej w bardziej sensowny sposób.
    Ostatnio edytowane przez Siara ; 01-06-2011 o 20:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •