Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: same klopoty

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska

    same klopoty

    co to moze byc moje bm jakos glosniej chodzi jakos dziwnie przyspiesza i jakos dziwnie mi chodzi kierownica niby lekko ale cos mi nie pasuje i jak skrecam kola to slysze jakies brzeczenie.

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    44
    cześć, co do kierownicy to sprawdź w zbiorniczku wspomagania czy masz płyn, ja tak miałem i był za mały stan, dolałem i brzęczenie ustało. Prawdopodobnie brzęczą zaworki w pompie bo jest za mało płynu. Pozdrawiam

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice

    Re: same klopoty

    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    co to moze byc moje bm jakos glosniej chodzi jakos dziwnie przyspiesza i jakos dziwnie mi chodzi kierownica niby lekko ale cos mi nie pasuje i jak skrecam kola to slysze jakies brzeczenie.
    Jak nie ten olej to może alternator za mało prądu podaje... może łożysko hmm.. to by tłumaczyło że nie chce zbytnio jechać i hmm może opór na kierownicy też hmm (<myśli>)... ja w głupi polonezie 1.6gli (trysk :D) mialem tak że jak pasek był luźny i piszczał to auto gorzej przyspieszało hmm

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    a o co chodzi z tym alternatorem?

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez czoobek
    a o co chodzi z tym alternatorem?
    to takie moje gdybanie, ale moze łozysko w alternatorze (czy coś) jest wyrąbane, podaje za małe napięcie i wtedy komputer głupieje i silnik nierówno chodzi itp... Pare razy widziałem że różne jaja się dzieją jak np aku jest niedoładowany i alternator ładuje pełną parą, auto potrafiło przez jakiś czas kopcić...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    zapomnialem dodac ze podczas postoju i jazdy tez dodajac gazu czuje wibracje na kierownicy tak jak wibracja w telefonie

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    wydaje mi sie ze gdziej jakies łozysko, moze to troszke skomplikowana sprawa ale gdybys sciagnal pasek i sprawdzil jak obraca sie alternator lub pompa wspomagania to mozna by cos wiecej powiedziec

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38, M62B44TU, 2000r
    Skąd
    Aachen
    że tak zapytam: w jakim stanie jest pasek wieloklinowy od agregatów?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •