Też witam :) Pochwal się co to za e65 stała się Twoją faworytą :)
Też witam :) Pochwal się co to za e65 stała się Twoją faworytą :)
Gra muzyka
745i ja tylko benzynką lubie jeździć ;) mam jeszcze lekko rozbite e38 ;(