-
Vip
Vip
Dzięki za foto ale na moje oko to jest to podłączenie do modułu od Servotronica, czy posiadasz u siebie coś takiego? Jeśli ktoś nie ma go to wówczas faktycznie te kostki są ze sobą spięte razem. Zobaczę jak to jest u mnie i dam znać.
Dodam tylko że ja diagnozowałem auto Disem i wyskoczył tylko błąd przedniego gongu i tyle.
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum