Cytat Zamieszczone przez trajano Zobacz posta
Sorki za odgrzebanie, ale kupiłem auto z instalacją KME GOLD i jednym reduktorem KME RED.1, z tego co przeczytałem lepiej mieć dwa reduktory i chciałem się spytać jak należy przeprowadzić operację dołożenia jeszcze jednego reduktora, czy to jest kwestia dołożenia reduktora czy wymiany wielu elementów instalacji?
ja dałem golda na 1-1,1 bar ( bo mu się ciśnienie rozjezdzalo mimo regeneracji o 0,15 przez 3 miesiące) a do tego rownolegle na 1,2 bar landi renzo ig1 sm - dwustopniowy, więc trzyma ciśnienie rowniotko. zestaw się wyrabia , ciśnienie stałe dlugofalowo, a regulacji reduktora od roku nie przeprowadzalem (w końcu nie jest potrzebna co chwilę)

zacznij od tego i zobaczysz jąk będzie auto jeździć, czy będzie cię to sstysfakcjonowalo (gaz nie wpływa na jazdę , jej dynamikę, pracę na benzynie, itp itd )