Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Regeneracja KME Gold Red 1

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tom_0808
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    624
    BMW
    7 E32 3.5iL, 1991, automat.
    Skąd
    Sochaczew

    Regeneracja KME Gold Red 1

    Mam pytanie gdyz w internecie ciezko jest znalezc inf. dotyczace tego zabiegu. Otoz :
    1. kiedy/co ile wypada przeprowadzic regneracje reduktora (wymiana membran)
    2. Czy jest to skomplikowana operacja i idzie ja zrobic samemu czy trzeba dac do gazownika ?
    Moja instalka KME Diego reduktor KME Gold Red 1

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    241
    BMW
    e32 M60B30
    Skąd
    Myszków
    Regeneruje się jak zacznie puszczać gaz lub płyn. U mnie po 30kkm poszedł do regeneracji. Operacja jest banalna (rozkręcasz, wymieniasz, skręcasz). Jak nie chcesz regulować instalki to zobacz jakie masz ciśnienie na rozgrzanym aucie bo takie samo trzeba ustawić po regeneracji.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tom_0808
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    624
    BMW
    7 E32 3.5iL, 1991, automat.
    Skąd
    Sochaczew
    Puszczac tzn. wyciek gazu lub plynu ?
    Poki co nic sie nie dzieje odpukac ale jak bede wymienial filtry to moze i wymienie membrany koszt nieduzy 50zl a mozna uniknac nie potrzebnych problemow w przyszlosci.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    sam możesz , radzę przerobić szpilki na śrubki


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar trajano
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    177
    BMW
    E38 740i (m62b44) (5hp30) LPG
    Skąd
    Sosnowiec
    Sorki za odgrzebanie, ale kupiłem auto z instalacją KME GOLD i jednym reduktorem KME RED.1, z tego co przeczytałem lepiej mieć dwa reduktory i chciałem się spytać jak należy przeprowadzić operację dołożenia jeszcze jednego reduktora, czy to jest kwestia dołożenia reduktora czy wymiany wielu elementów instalacji?

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez trajano Zobacz posta
    Sorki za odgrzebanie, ale kupiłem auto z instalacją KME GOLD i jednym reduktorem KME RED.1, z tego co przeczytałem lepiej mieć dwa reduktory i chciałem się spytać jak należy przeprowadzić operację dołożenia jeszcze jednego reduktora, czy to jest kwestia dołożenia reduktora czy wymiany wielu elementów instalacji?
    ja dałem golda na 1-1,1 bar ( bo mu się ciśnienie rozjezdzalo mimo regeneracji o 0,15 przez 3 miesiące) a do tego rownolegle na 1,2 bar landi renzo ig1 sm - dwustopniowy, więc trzyma ciśnienie rowniotko. zestaw się wyrabia , ciśnienie stałe dlugofalowo, a regulacji reduktora od roku nie przeprowadzalem (w końcu nie jest potrzebna co chwilę)

    zacznij od tego i zobaczysz jąk będzie auto jeździć, czy będzie cię to sstysfakcjonowalo (gaz nie wpływa na jazdę , jej dynamikę, pracę na benzynie, itp itd )

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •