Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Krok od Zakupu E38, prosze o pomoc i porade.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar robert1903
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    510
    BMW
    e38 740iA Alpina
    Skąd
    Łódź

    Krok od Zakupu E38, prosze o pomoc i porade.

    Witam
    Nareszcie po 2 latach znalazłem upragnioną BMW serii 7.
    Trafiło mi się auto "od znajomego"
    Znam poprzednich właścicieli auto od około 7 lat w Polsce.
    Sprowadzone rozkradzione z Niemiec. Nie miało przedniej maski, reflektorów, zderzaka, wzmocnienia.
    Mój znajomy mając taki materiał wsadził w nią lift.
    Generalnie auto jest z 98 roku w silniki 5,4 V12.
    Auto od roku jest w posiadaniu kolegi który ma już 3 BMW w tym 7demki. I już nie jeździ nią bo nie ma kiedy. I jest mu zbędna a dostał w rozliczeniu. Jutro jadę ją prześwietlić. Ale sam się aż tak nie znam. Fajnie by było jakby któryś z forumowiczów wybrał się ze mną. Oczywiście odwdzięczę się !
    Auto ma jeden atut. Nie było nigdy bite (z tego co mi wiadomo i jak mnie wszyscy w koło nie kłamią)
    Teraz trochę na temat auta chcę wiedzieć. Wiem że utrzymanie takiego auta nie jest tanie. Ale chciałbym zapytać użytkowników e38 w tym silniku. Aby wypowiedzieli się na temat eksploatacji. BMW jest w gazie, na podwójnej, dobrej sekwencji. Chodzi mi ile kosztują wymiany świece, oleje, zawieszenie, itp rzeczy co się psują nagminnie. Oczywiście ma to być moja skarbonka a nie auto do katowania. Generalnie jest grubo wyposażona i śliczna. Ma niestety to regulowane zawieszenie, które jak wiem się psuje :( A na naszych drogach chyba szczegółowo... :( Do tego V12 na gazie może mieć różne problemy. Wiec bardzo proszę o podpowiedzi co szczegółowo prześwietlić o co wypytać. I z tą eksploatacją co roku, jak to wygląda. (Nie pytam tu o spalanie bo to dla mnie mało ważne). Ale nie chciałbym po 2 miesiącach jazdy z 10tyś władować.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Sebek ; 23-05-2011 o 21:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •