Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [mechanika] wisko

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    19
    BMW
    330d
    Skąd
    bolewice

    [mechanika] wisko

    witam
    mam chyba problem z wentylatorem wisko potrafi mi sie zalaczyc przy 70 stopniach a przy 110 sie nie zalaczy...wiecie co moze byc powodem?dodam ze moje auto to e38 735 z grudnia 97

  2. #2
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    no tego raczej już nie naprawisz pozostaje więc wymiana i to dobrze, że teraz a nie jak są upały... ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    19
    BMW
    330d
    Skąd
    bolewice
    mialem nadzieje ze to moze jakis czujnik a tu do wymiany...

  4. #4
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Wisko to integralny element i nie posiada żadnych podłączeń do czujników. Działa zupełnie mechanicznie (pod wpływem temp. bimetal spina sprzęgiełko i powinno się kręcić) i albo się załączy albo nie... ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    19
    BMW
    330d
    Skąd
    bolewice
    przepraszam moze zadaje glupie pytania ale jak piszeszze sie zalacza lub nie..to u mnie sie zalacz tylko za wczesnie...wiem kombinuje ale przez ostatni miesiac trochebylo napraw i wydale przeszlo 3tys zl a teraz to mnie chyba zona z domu wyrzuci heh

  6. #6
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez cyna301
    przepraszam moze zadaje glupie pytania ale jak piszeszze sie zalacza lub nie..to u mnie sie zalacz tylko za wczesnie...wiem kombinuje ale przez ostatni miesiac trochebylo napraw i wydale przeszlo 3tys zl a teraz to mnie chyba zona z domu wyrzuci heh
    Nie no wszystko rozumiem, nie ma głupich pytań... Jeżeli później nie trzyma załączenia to też niestety jest do wymiany. Co do żony to większość z nas ma podobnie, więc znamy z autopsji ten problem :hah:
    Dreams from Dreams - 7er...

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    19
    BMW
    330d
    Skąd
    bolewice
    ok dzieki za pomoc...ale jeszcze jedno pytanko czy wlasnie to moze byc powodem dziwnego zachowania temperatury czasami caly dzien jest oki temp pracuje w zakresie 92-105(przy 105 otwiera termostat i ladnie schodzi w dol) aczasami cos odbije i chodzi w przedziale 108-110 i nie chce zejsc nizej..dodam ze bylo tak od poczatku czyli przeszlo rok a ostatnio robilem glowice i niechcialbym powtorki z rozrywki...

  8. #8
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Z tego co wiem temp. do 108-110 jest w normie, jeżeli się mylę niech ktoś mnie poprawi też mam taką. ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    19
    BMW
    330d
    Skąd
    bolewice
    oki jeszcze raz dzieki...troszke mnie uspokoiles

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •