Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56

Wątek: jakie klocki hamulcowe lepsze?

  1. #51
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,517
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Cytat Zamieszczone przez tomaszs3 Zobacz posta
    http://mb201-124.eu/topic/19580-auto...ada-dzialania/

    Kolego Darku, podsyłam Tobie link z forum mercedesa gdzie kolega opisał zasadę działania skrzyni.
    Ciśnienie owszem jest zawsze, ale nie zawsze takie samo. Pozdrawiam :)
    Wyobraz sobie że wiem jak działa

  2. #52
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    13
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Pszów
    Cytat Zamieszczone przez Słowik Zobacz posta
    W E38 mam klocki TRW i mocno pylą. Trzeba co chwila jechać na myjkę. Za to do Berlingo założyłem teraz ceramikę ATE i jest super. Felgi są cały czas czyściutkie. Żałuję że nie założyłem takich do E38. Kosztuję ciut więcej ale warto.
    W lipcu zeszłego roku kupiłem Betke 740i 95r klocki były już mocno zjechane więc wymiana na Trw przód ok 300zl i tyl nie pamietam dokladnie ale miedzy 150 a 200 za same klocki już po zniżce mechanika. Porażka po wyczyszczeniu felg nie zrobie nawet 10km a alumy wygladaja jak jak by je z popiołu wyciagnieto...

    Bumer 740i

  3. #53
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    106
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Warszawa

    Post

    Pozwolę sobie odświeżyć temat, jakie klocki teraz byście wzięli? Mam felgi z rantem, a więc zależy mi aby jak najmniej pyliły, a ceramiki do 730d nie znalazłem, także chyba jestem skazany na zwykłe. Główne kryterium to jak najmniejsze pylenie, reszta schodzi na boczny tor...

  4. #54
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2017
    Posty
    16
    BMW
    e38 730D M57
    Skąd
    Piła

    Post

    Cytat Zamieszczone przez macix Zobacz posta
    Pozwolę sobie odświeżyć temat, jakie klocki teraz byście wzięli? Mam felgi z rantem, a więc zależy mi aby jak najmniej pyliły, a ceramiki do 730d nie znalazłem, także chyba jestem skazany na zwykłe. Główne kryterium to jak najmniejsze pylenie, reszta schodzi na boczny tor...
    Podobno kolego klocki firmy "KRAFT" sa bardzo dobre, mało pylą i nie piszczą, a cena fajna i przystępna. Do tego są dostępne do zacisków 'Brembo" 4 tłoczkowych.

  5. #55
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2019
    Posty
    5
    BMW
    BMW Seria 7 F01
    Skąd
    Warszawa
    Ja wybrałem klocki DACO, dobre opinie . Już zmienione, wszystko elegancko (...)
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 11-09-2019 o 15:00

  6. #56
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2016
    Posty
    73
    BMW
    e38 740 iA bez LPG
    Skąd
    Centrum
    ja na tył ostatni montowałem tarcze i klocki Brembo (400pln na allegro). wszystko super. wymieniałem tarcze bo poprzednie były wewnątrz bębna zardzewiałe i nie działął hamulec parkingowy. teraz auto wyskakuje z rolek u diagnosty:-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •