Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Farbowanie półki tylnej

  1. #11
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    farbowac/brudzic chyba nie powinno, musze pomyslec jeszcze co i jak, bo jak widze kazdy sposob dobry
    @brunoz, myslalem o malowaniu spray'em ale z opinii na necie wynika, ze material sztywnieje po wyschnieciu farby, a tego chcialbym uniknac

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    A jak widzicie taką szarą alkantare na podsufitówce w e32? Moja niestety się odkleiła i muszę na nowo obszyć...

  3. #13
    Początkujący Użytkownik Awatar Baton
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    52
    BMW
    e32 m30b30
    Skąd
    Sandomierz
    właśnie tak samo sie zastanawiam,ciekawi mnie czy materiał nie będzie za gruby a wtedy mogą być problemy przy takich miejscach jak szyberdach,chciałem zrobić podsufitkę i słupki na popielato :) niech sie ktoś wypowie

  4. #14
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Wiem że NEUF ma obszytą podsufitkę alkantarą, poszukajcie jego zdjęć są na forum.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    630
    BMW
    m60b40
    Skąd
    ZGY!
    heh kiedys pewnemu typkowi odkleilo sie obicie podsugfitki w e36 przyjechal do mnie zebym mu je barankiem pomalowal...ahaha no i ma teraz:D tylko jak panienki w aucie w sytuacjach .......musza uwazac na plkecy i glowe zeby sobie skory nie zedrzec:/

    w kazdym razie od sprayu m,oze stwardniec material, ja bym uzyl moze czegos takiego jak renoskor, w koncu to barwnik:>

  6. #16
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    z tym, ze renoskor jest do skor gladkich i nie wiem jak moze zachowac sie wzgledem materialu polki

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    630
    BMW
    m60b40
    Skąd
    ZGY!
    niby racja, hmm dorwac jakas polke z demobilu, uszkodzona za free, kupic renoskor w kolorze jaki chcesz i sprobowac, wszystko sie okaze:) i nasza dyskusja sie zakonczy:)

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Rafciu
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    523
    BMW
    E38, 740iL, 2000rok
    Skąd
    Góra Kalwaria

    Wink

    Mój brat w e39 malował zwykłym sprajem osłony słupków, i tylną półkę. Wyszło po chu.. Zawarte w lakierze rozpuszczalniki rozpuściły troszkę strukturę materiału a po wyschnięciu to się zrobiło twarde, nieładne i nieprzyjemne w dotyku. Ja bym na Twoim miejscu kupił kawałek materiału i kleju, zdarł stary materiał i przykleił nowy. Nawet jak nie masz w tym wielkiej wprawy i zostaną jakieś niedociągnięcia to mało to będzie widać.
    Żeby nie było to też tak zrobiłem ze swoją półką tylko w e38. Tylko ja zamiast alcantary kupiłem zwykły materiał podbity gąbką (tak jak w oryginale). Faktura i kolor jak w oryginale, i dodatkowo przyjemna miękka w dotyku.
    Ostatnio edytowane przez Rafciu ; 31-05-2011 o 20:58

  9. #19
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    jestem na etapie uruchamiania rolety elektrycznej i pomalu przymierzam sie juz do farbowania polki, kolega epul zrobil to u siebie, z opisu calkiem ok. Ja mam tez zamiar uzyc do tego celu farb do tkanin

  10. #20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •