Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 76

Wątek: NIE bmw ale też fajny yountimer- W124

  1. #1
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    NIE bmw ale też fajny yountimer- W124

    Jak w temacie.Specjalnie się zarejestrowałem na forum W201-W124 żeby ktoś kto się na tych autach zna powiedział coś mądrego.

    Jedyne co usłyszałem to że silnik za słaby i brak wyposażenia(jak przeglądałem ich egzemplarze w odpowiednim dziale na tamtym forum o scyzoryk mi się otwierał w kieszeni). Co nie którzy mnie znają i wiedzą że wyposażenie to kwestia czasu a silnik może i taki być bo mam czym jeździć...

    Chodzi mi o to auto: http://moto.allegro.pl/mercedes-benz...608817770.html

    Jutro się umówiłem z gościem na 13 bo wczoraj (sobota) go nie było w krakowie a dzisiaj salon mercedesa zamknięty a tam teraz auto przebywa.

    Pytanie do Was...widzicie coś niepokojącego na zdjęciach?Chodzi mi o stan auta a nie o wyposażenie i moc...

    pozdr
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 15-05-2011 o 11:42

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Mnie tam jedynie klimy i szyb elektrycznych brakuje - automat bym wolał ale w 200tce to bym sie nawet ja zastanawiał haha :) Mułek, ale też mi chodził nie raz po glowie, paliwo 5,20 a te merce to jadą na wszystkim i raczej niezawodne auto na lata ...

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    jak dla mnie ideal. nie postawili by szrota w salonie. jedz negociuj i kupuj, nie zapomnij sie pochwalic.

  4. #4
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Jutro relacje zdam...Nie chodzi mi akurat o małe spalanie czy coś takiego...mogła by równie dobrze być 300E.

    Brak klimy,fakt.Nie mam auto z kilmą więc to wielki problem nie jest.Klimę zawsze można dorzucić :)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    466
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Koszalin
    pewnie ma mniej rdzy jak te w salonie :P na zdjęciach nie ma do czego się przyczepić tylko oczy cieszyć :) na szerokiej listwie to w niemcowni w gorszym stanie wołają spokojnie 2.5 tys euro

  6. #6
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    No dokładnie....Jednak dla chłopaków z forum w124 przede wszystkim liczy się silnik i wyposażenie a nie stan auta.Chłopaki żyją jeszcze w latach 80' i widocznie doposażenie auta to dla nich coś niesamowitego/nierealne :suicide:

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    466
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Koszalin
    no z tego co wiem najchętniej kupowany jest 2.5d bo już jakoś jedzie a ma takie same spalanie ale Tobie zależy na stanie więc ten egzemplarz jak najbardziej odpowiada moim zdaniem :)

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    No dokładnie....Jednak dla chłopaków z forum w124 przede wszystkim liczy się silnik i wyposażenie a nie stan auta.Chłopaki żyją jeszcze w latach 80' i widocznie doposażenie auta to dla nich coś niesamowitego/nierealne :suicide:
    to faktycznie zyja w latach 80. Naucz ich Dzuda jak to sie robi i niech sie chlopaki ucza.

  9. #9
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Mimo szczerych chęci ale tam na forum sie wytrzymać nie da...Zakompleksieni są strasznie

    Auto i tak i tak pojadę zobaczyć i jak będzie ładne to kupię ale na forum tam nie chce wchodzić...

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    36
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Pionki/Warszawa
    Moim zdaniem ciekawa oferta. Silnik nie jest najmocniejszy ale pasuje do tego auta. Sporo już jeździłem W124 2.5TD i jedno czego nie mogę przełknąć to prowadzenie. Od E32 dzielą go pod tym względem lata świetlne. Z drugiej strony to auto bardzo trwałe i przyjazne na co dzień. Z tym, że przy obecnych cenach W210 (tzw. okular) jeśli auto ma służyć do regularnej jazdy to polecam Ci ten model. Sam mam w210 i jestem bardzo z niej zadowolony. Z buni również :)

    P.S. Sporo siedzę na forum w210.pl i tam nie ma takich problemów ale też chodzą podobne opinie o W201-W124.

    pzdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •