Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 76

Wątek: NIE bmw ale też fajny yountimer- W124

  1. #11
    Początkujący Użytkownik Awatar hollywood
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    58
    BMW
    730i 1992
    Skąd
    Warszawa
    Jako ex użytkownik 3 x MB mogę również polecić "czwórkę". Ten egzemplarz jest ładny, ale ja nie dałbym za niego tyle. Jeżeli możesz tyle przeznaczyć to poszukaj sobie 2,5(5cyl.) albo 3,0. Z ceną tego auta gość się trochę wygłupił. Popatrz dobrze bo ostatnio ceny mecenasów spadły, bo paliwo droższe.

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Rozmowa jest o ładnym youngtimerze jakim robi się już w124 a nie jakichś "okularach" ... Dzuda ten egzemplarz zachęca,czekam na konkrety na gg :D

    Sent from my Desire HD using Tapatalk

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    hollywood a za ile Ty chcialbys kupic zadbanego W124? Dzuda zrobisz swietna rzezc jak kupisz ten egzemplarz. Na pierwszy rzut oka wyglada zachecajaco. A cena jest spoko... Za taka kase to kupisz rozklekotanego golfa IV ;)

  4. #14
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Lukasz powiedz mi tylko po co ci ten mietek ? Chcesz zostać kolekcjonerem ? Nie skromnie powiem że fakt wygląda technicznie bardzo przyzwoicie i tylko tyle.
    Jakoś nie pociąga mnie wgl. Jeśli już mietek to wolałbym dołożyć trochę siana i kupić coś takiego
    http://moto.allegro.pl/piekny-merced...599671886.html
    A tym egzemplarzem to byś zamknoł morde każdemu użytkownikowi forum MB :D
    http://otomoto.pl/mercedes-benz-e-36...C18806618.html

  5. #15
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,289
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Chłopaki... powtarzam że silnik dla mnie nie ma znaczenia! Może tam być nawet 700cm od cinkłoczenta.

    Jarek...coupe nie chce,jeśli miała by być copue to tylko SEC (w126)

    Jednak cały czas do mnie przemawia stan techniczny jaki prezentuje ten samochód na zdjęciach.Co do aut z Twoich linków.Hmm...no ja bym nie kupił ani jednego ani drugiego

    Z coupe tylko jeden przykuł moją uwagę http://moto.allegro.pl/krol-jest-tyl...614901395.html

    Jednak sedan to sedan i ten z krk mi strasznie pachnie...dzisiaj coś się wyjaśni

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Dzuda czekamy na wiesci, mi sie bardzo podoba tem merc. Byl na allegro (wspomniano na forum) piekny merc ale tam byl potezny silnik wiec jazda na codzien raczej odpada no i byl coupe

    link
    http://moto.allegro.pl/mercedes-560-...558377950.html
    Ostatnio edytowane przez rodzinabmw ; 16-05-2011 o 09:35

  7. #17
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,289
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Jednak dzisiaj nie dam rady jechać :/ Jutro rano po niego jadę.Dostałem info od kolesia z krk że na żywo też pokaźnie wygląda więc myślę że mi się spodoba....

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    wyglądowo perełka natomiast co do motorwni nic nie mówię

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Ten silnik i model normalnie jeździ i jest nie dozdarcia bardzo nie polecam silnika 5 cylindrowego gdyż sa problemy z 5 wtryskiem no i wyważeniem oraz pracą bo liczba cylindrów jest nie parzysta. Ostatni merc którego moge polecić to w124. W 210? Miałem dla mnie nie wypał bardzo slabe blachy nie zbyt dobrze wykonany i czesto powypadkowe są porozłażane W w210 jeśli będzie w dobrym stanie i podwozie nie będzie zjedzone to silnik 3.0td lub samo D 24V są bardzo dobre ponownie nie polecam silnika 2.9 ponieważ lubią w nich padać uszczelki oraz 5 wtrysk pozatym auto pali 8 w mieście ie jest dynamiczne. Coupe to troche nie to jest twardy a z tyłu jest mało miejsca dobre egzemplarze są w cenie

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar F75
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    255
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Gdynia
    Blog
    1
    Na zdjęciach autko super, jezeli jest wystawiony w mercu to na pewno też są w stanie przedstawić Ci jego przegląd i miernikiem powłoke lakierniczą. Jak wszystko ok to tylko troche urwać z ceny i sie cieszyć kolejnym klasykiem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •