Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Czy to auto któregoś z klubowiczów

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia

    Czy to auto któregoś z klubowiczów

    Witam jak w temacie któregoś z klubowiczów a moze ktos zna te autko?
    http://moto.allegro.pl/bmw-740i-99r-...602446215.html

  2. #2
    Konto zablokowane
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    513
    Skąd
    Wyszkow/Oslo
    To autko jest z miejscowości Długosiodło,30 kilometrów od mojego miasta (Wyszków) domyślam się kogo to jest autko
    Ostatnio edytowane przez Marynarz ; 14-05-2011 o 10:52

  3. #3
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Tomku- czekam na konkrety :]
    Pewność na każdym kilometrze ...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    Cytat Zamieszczone przez Marynarz Zobacz posta
    To autko jest z miejscowości Długosiodło,30 kilometrów od mojego miasta (Wyszków) domyślam się kogo to jest autko
    A możesz cos wiecej powiedziec na temat tego auta?

  5. #5
    Konto zablokowane
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    513
    Skąd
    Wyszkow/Oslo
    Hmm...cóż ja mogę o nim powiedzieć więcej,nie chce was wprowadzać w błąd bo mogę się mylić ale jeśli to te autko należące do chłopaka o ksywce (Paput) "kolega mojego kolegi" to autko jest naprawdę super,zero rdzy,nie ma żadnej ryski i zawieszenie jest w bardzo dobrym stanie.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez Marynarz Zobacz posta
    Hmm...cóż ja mogę o nim powiedzieć więcej,nie chce was wprowadzać w błąd bo mogę się mylić ale jeśli to te autko należące do chłopaka o ksywce (Paput) "kolega mojego kolegi" to autko jest naprawdę super,zero rdzy,nie ma żadnej ryski i zawieszenie jest w bardzo dobrym stanie.
    Najlepiej zadzwonic do kolegi Paputa i sie dowiedzieć w jakim faktycznie stanie jest ów samochód, szkoda by było żeby kolega Kameleon naginał setki km i się przekonał że super to on był x miesięcy temu.

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    dzisiaj ogladalem..... tylko zmarnowanie pieniadze na paliwo...

    a wiec tak, auto zarejestrowane na niewiadomo kogo, umowa niby jest wypelniona i podpisana ale faceta niema,
    PDC niedziala
    swieci sie abs i trakcja (bo podobno trzeba zakodowac.... tak bo samo sie odkodowalo)
    cale auto malowane!! nawet slady po szpachli na progach
    chinskie lampy tylnie, chinskie nerki z przodu (odpada sreberko od plastiku)


    teraz najlepsze , niema tych fleg aluminowych 20 co na zdjeciu!!! tz podobno są ale 3 szt bo jedna rozwalona, i podono takie juz kupil choc na zdjeciach widac ze sa 4 szt, wiec jak chcialem auto kupic bez tych 20 bo po kiego mi 3 szt to cena auta 18500!!!! a te co są zimowe to absolutnie nienadaja sie do jazdy, przez telefon wszystko pieknie wyglada, dogadana cena jade a tu nagle inaczej. nawet chcialem kupic z 3 szt tymi 20" i aby spuscila ta baba z 1tys na felge i opone to oczywiscie sie nieda, masz brac na lysych 16" za 18.5 a jakios tam typek chodzi i mowi ze to auto jego kolegi i za felgi doplata 6 tys bo sa tyle warte!!! poprostu nieda sie tego samochodu kupic bo strasznie ludzie sa nieuczciwi i głupi bo zamiast powiedziec prawde to klamią i jeszcze podnoszą cena, aha cena jaka byla wyjsciowa jak przyjechalem to 19.800 !!! a jak powiedzialem ze na allegro jest 18.800 to kobieta mowi ze niemozliwe...... wariatkowo. a jak pytam ze dlaczego pani niepowiedziala ze auto ma tylko 3 kola to ona "ze niepytalem".


    aha jak chcialem sie przejechac to bylo paliwa na 3km....
    Ostatnio edytowane przez krzywy191 ; 15-05-2011 o 16:47

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    o ludzie. Szkoda słów na debilizm większości sprzedających! 6 tyś za 3 felgi :suicide2: co za kretyn.

  9. #9
    Konto zablokowane
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    513
    Skąd
    Wyszkow/Oslo
    Jak już wspominałem że nie będę rozpisywał się na temat tego auta bo nie chcę was wprowadzać w błąd.a więc dzwoniłem przed chwilą i odebrała jakaś kobitka od razu powiedziała że są tylko 3 felgi bo 4 jest uszkodzona i została wysłana do naprawy,mąż jest za granicą i ona zajmuje się sprzedażą ble ble ble i takie tam,zapytałem więc czy ten samochód jest tego paputa to powiedziała że nie.

    ps.szkoda bo autko na zdjęciach wygląda super :(

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    dzwonilem z innego numeru, teraz cene za auto na zdjeciu na 4 felgach gdzie mialo kosztowac 18800 podniosla do 20tys oraz poinformowala za jedego kola! nie felgi a kola niema, spoko, ogladasz na allegro kosztuje 18, dzwonisz jest niekompletne i kosztuje 20, zajezdzasz i kosztuje 22. ha ha

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •