Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Co na to powiecie?

  1. #11
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez michal_5000
    A ringi w E38 to niby były?? ;D
    Teraz już są .... ;D

  2. #12
    Początkujący Użytkownik Awatar Jaro
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    55
    BMW
    Myślę o E38
    Skąd
    Polska
    Wygląda to na całkiem nieźle wykonane, ale żadnych emek w siódemce. Swoją drogą szkoda ze BMW nie pomyślało o jakiejś konkurencyjnej wersji dla Mercedesa S AMG. Alpina sie nie liczy, bo konkuruje z Brabusem.

    A co do emblematów M to została mi garść takich bajerów po poprzednim właścicielu, gdyby ktoś chciał to zapraszam :)

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez Jaro
    Swoją drogą szkoda ze BMW nie pomyślało o jakiejś konkurencyjnej wersji dla Mercedesa S AMG. Alpina sie nie liczy, bo konkuruje z Brabusem.
    Tzn. tak się wszyscy parami ładnie dobrali - jak na meczu szachowym?? Pewnie jeszcze:
    AC Schnitzer <-> Lorinser
    Hartge <-> Opera
    Hamann <-> Carlsson
    Breyton <-> Kleemann
    Dinan <-> FAB Design
    itd. ;D
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  4. #14
    Początkujący Użytkownik Awatar Jaro
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    55
    BMW
    Myślę o E38
    Skąd
    Polska
    Gratuluję znajomości marek firm tuningowych ale chyba nie zajarzyłeś o co chodziło

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    do siódemy znaczek m pasuje na kierownicy i felgach reszta to dla mnie przegiecie ale sa ludzie ktorzy z 316 zrobia m power rzecz gustu. a jezeli chodzi o konkurencje dla mesia s amg to moim zdaniem bmw robi samochody dla ludzi ktorzy chca sie wyrozniac z tlumu i bardziej koncentruje sie na robieniu aut luksusowych a nie na robieniu wszystkiego co w rezultacie prowadzi do wytwarzania tandety. czy bmw robi busy i samochody ciezarowe? nie robia bo konkurowac mozna z czyms albo kims kogo uwazamy za konkurencje i godnego siebie przeciwnika. odpowiedz jest prosta

  6. #16
    Początkujący Użytkownik Awatar Jaro
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    55
    BMW
    Myślę o E38
    Skąd
    Polska
    Czyli uważasz, że Mercedes jest mniej prestiżowy i nie jest konkurencją dla BMW? :) Podoba mi sie takie podejście. Ja też kiedy mi ktoś wyjeźdża z dresowozem lub czymś podobnym i wychwala mercedesa przypominam że zdobyły one uznanie jako kopciuchy dla taksówkarzy. No i jeszcze te busy , nie pomyślałem o tym - BMW Vito...to by nie przeszło

    Ale takie Audi np nie produkuje busów a S8 ma w ofercie.

    Uważam że szkoda, ze BMW nie robi użytku z firmy MGmbh w przypadku siódemek, bo przeróbki firm typowo tuningowych są zbyt ekstremalne jak dla mnie.

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Mi też brakuje cos w stylu S-AMG i 4Matica w Bmw7...

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    123
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    do siódemy znaczek m pasuje na kierownicy i felgach reszta to dla mnie przegiecie ale sa ludzie ktorzy z 316 zrobia m power rzecz gustu. a jezeli chodzi o konkurencje dla mesia s amg to moim zdaniem bmw robi samochody dla ludzi ktorzy chca sie wyrozniac z tlumu i bardziej koncentruje sie na robieniu aut luksusowych a nie na robieniu wszystkiego co w rezultacie prowadzi do wytwarzania tandety. czy bmw robi busy i samochody ciezarowe? nie robia bo konkurowac mozna z czyms albo kims kogo uwazamy za konkurencje i godnego siebie przeciwnika. odpowiedz jest prosta
    zgadzam sie z Toba Prezes kiera i fela jeszcze ujdzie z m-ką( sam takie cos mam) reszta to wioską trąca wg. mnie no ale o gustach sie nie dyskutuje :]
    .....XXX......

  9. #19
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Jaro

    Ale takie Audi np nie produkuje busów a S8 ma w ofercie.
    To S8 nie daje jednak rady BMW 760i :D wiec zapewne m.in. dlatego nie ma modelu M7... :]
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    ale jak masz s8 w quatro to chyba 760 tylko na odejsciu ma przewage

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •