Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: E65 / E66 Wentylowane fotele

  1. #1
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław

    E65 / E66 Wentylowane fotele

    Mam pytanie. Czy jak włączę klimę (AC) to fotele wentylowane są powietrzem schłodzonym ? Mam wrażenie że tak ale wolę się upewnić.
    Jestem dosłownie połamany z plastrami grzejącymi na plecach po 1,5 godzinnej jeździe z wentylacją fotela.
    Ostatnio edytowane przez olejus ; 12-05-2011 o 21:14
    Pić trzeba ! Jeść można !

  2. #2
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Jakimkolwiek bys nie wentylowal to po 1,5h masz bankowo przewiane korzonki i tydzien z glowy...


    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 12-05-2011 o 21:49
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  3. #3
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Olejus, to działa w 2 strony hahah i Ty załapałeś jednak tą i tak lepszą czyli przeziembienie bo druga opcja czyli podgrzewanie tych foteli grozi ponoć bezpłodnościa - więc i tak jesteś do przodu mimo że boli :p
    a tak na poważnie to ja tez tego czasem używam ale tylko na chwile żeby przewietrzyc "cohones" i tyle
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #4
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    I po co człowiekowi mega opcja :)
    Pić trzeba ! Jeść można !

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    43
    BMW
    E65 750Li
    Skąd
    Koszalin
    Fotele są wentylowane powietrzem z nawiewów dolnych - powietrze jest rozprowadzane poprzez
    wentylatorki identyczne jak są używane do chłodzenia procka w PCie. Żeby zminimalizować ryzyko
    chorób, klimatyzację nie może być ustawiona poniżej 3 stopni względem otoczenia - niestety ...

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    3
    BMW
    na kupnie
    Skąd
    Warszawa Krakow
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    ...podgrzewanie tych foteli grozi ponoć bezpłodnościa ...
    To o czym piszesz to fakt udowodniony naukowo, dotyczy to szczegolnie kierowcow tirow ktorzy polowe swojego zycia spedzaja za kolkiem :)
    Grzanie jajek za dlugo nie jest zbytnio wskazane. Aczkolwiek wentylowane fotele to rewelacyjna sprawa jak sie domyslam bo nie mialem okazji
    korzystac, ale zawsze mi brakowalo w trasie takiego schlodzenia. Szkoda ze komforty nie maja w standarcie wentylowanych foteli - o ile sie nie myle.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    174
    BMW
    E65 750i Shadow Line, ACC, 4 x Komfort Sitz, L7
    Skąd
    Śląsk
    Nie mylisz się. Za podgrzewanie, wentylowanie i masaż trzeba było osobno dopłacać konfigurując swoją e65. Dwa razy spotkałem się z bardzo dziwną konfiguracją, a dokładniej koleś miał u siebie fotele zwykłe te standardowe (bez podparcia ud, lędźwi, łamania i regulacji szerokości oparcia ze zwykłymi zagłówkami bez poduszeczek), a posiadał te wszystkie 3 dodatki o których wcześniej napisałem. Wywnioskowałem to po dziurkach w tapicerce i wszystkich 3 guziczkach na panelu sterowania fotelem :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •