Witam też potrzebuje INPE z góry dziękuje
Witam też potrzebuje INPE z góry dziękuje
Panowie zakupiłem taki interfejs ads od viakena ( http://allegro.pl/bmw-87-04-carsoft-...333669528.html ) , niestety gdy próbuje się połączyć inpą z e32 750 94r wyskakuje "Data Transmission to interface disturbed" nieważne czy próbuje się połączyć się z silnikiem absem , czy innymi modułami , z carsoftem jest identycznie , co ciekawe carsoft bez problemu łączy się z e36 m50 (bez live daty) , z e36 m52 działa nawet live data , inpą jeszcze nie próbowałem .
Da radę ugryźć ,żeby się z e32 łączył ? Na disa mam za słabego lapka :(
V12 soundsystem !
Powinno hulać, problem tkwi pewnie z samą Inpą.
B.-ądź M.-arce W.-ierny
Opel Signum
BMW jeszcze kiedyś kupię ;p
Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)
Dzisiaj próbowałem i z e36 inpa łączy się bez problemów , ale z e32 ni ciorta :(
Diagnozował ktoś e32 inpą ?
V12 soundsystem !
Mam podobny problem z moją E34.
Nie mogę się w ogóle połączy, a jak próbuje z silnikiem to mam taki komunikat:
Requested control unit: 'DM331K20' not found. Control unit found: "Program will be stopped!:(
Dodam że z E38 lata jak trzeba, jedyne to wywala na module kontroli regulacji świateł i webasto.
Fejsa zapodałem tego:
http://allegro.pl/komplet-interfejs-...336197735.html
Do E32 konieczny jest interfejs podłączany przez port COM RS232.
Również prosiłbym o link do INPY, z góry dzięki ;)
Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
3x BMW, 2x Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Audi, Skoda, Hyundai, Peugeot - ponad podziałami jeśli chodzi o marki.
E32 730i V8 '94 Calypsorot Metallic
Nie wiem gdzie to napisać wybrałem ten temat czy jest ktoś z okolic Bielska Białej lub Wadowic ? szukam zioma który miał by kompa i sprawdził by mi autko
Panowie, zakupiłem taki oto interfejs na allegro : http://allegro.pl/interfejs-bmw-usb-...425000305.html do 750 z 99 roku. Jednak interfejs nie wykrywa mi zapłonu ani nie pozwala mi wejść z opcje obsługi silnika. Jakieś porady? z góry dzięki.