Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Ile dać za 18 alpiny?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    163
    BMW
    e32 735iA,
    Skąd
    Bieszczady

    Ile dać za 18 alpiny?

    Panowie znalazłem ogłoszenie e39 anglika z moich okolic, i z tego co widzę na zdjęciach, to auto posiada 18 calowe felgi prawdopodobnie alpiny. mam na nie ochotę, człowiek jest przystępny, mówi, że sprzeda ewentualnie felgi z oponami, że dogadamy się na miejscu. Napiszcie mi proszę po czym upewnić się, że to nie podróby, Ile warte są takie felgi jeżeli nie są pokrzywione, i brakuje jednego dekielka? ;) Ogólnie mam zamiar w 1kPLN się zamknąć.

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    No jak oryginały, to w 1000zł się nie zmieścisz napewno. Zresztą zależy od tego chłopa czy wie co sprzedaje czy nie.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    163
    BMW
    e32 735iA,
    Skąd
    Bieszczady
    właśnie. on nie wie co to, "wk***ją tylko że takie duże bo opony drogie". Dobra, przejadę się i sam organoleptyczno-intuicyjnie zastanowię się czy są ori :) ogólnie niby jadę po całe auto, aby nie zaczął się zastanawiać po co ktoś przypala się do kółek. Jak wezmę to wstawię jutro wieczorem fotkę.

    Ale człowiek beztroski: - angielski przegląd ma? - Panie a po co, policja i tak nie zatrzymuje a jak już to rzucę im angielskimi papierami i i tak nie wiedzą o co chodzi. - a chociaż ubezpieczenie?? - aaa skończyło się angielskie miesiąc temu ale ja normalnie jeżdżę.

  4. #4
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    I co z tymi felgami?

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    163
    BMW
    e32 735iA,
    Skąd
    Bieszczady
    summa summarum kumplowi spodobał się ten anglik i zabraliśmy calość z felgami za 3,5k, zrobiłem zdjęcia, wrzucę lada dzień( obym pamiętał), ale raczej nie są ori - plastikowe dekielki, wentylki na zewnątrz koła.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    9
    BMW
    e39
    Skąd
    Łódź
    Bardzo dobrą kasę dałeś - normalnie same zadbane Alpiny kosztują koło 2,5-3k zł.

    Wrzuć foto, obadamy.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    163
    BMW
    e32 735iA,
    Skąd
    Bieszczady
    Długo nie miałem czasu zająć się sprawą ale mam fotki
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1b9a0c29c.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a83bd7930.html

    Wątpie czy są ori. Auto posiada amortyzatory z napisami bad grip performance, czerwone sprężyny, wyspawany kolektor wydechowy, kolor alpinweiss III, widać, że ktoś lubił to auto. Kuleje na wolnych obrotach - narazie stoi i czeka na czas. ewentualnie je sprzedam. Zastanawiam się nad przekładką, albo wyciągnę z niej felgi zawias, a resztę popchnę. w tej chwili mam jednak inne rzeczy na glowie, a jak stoi na trawniku to jeść nie woła.
    Ostatnio edytowane przez siodemka ; 09-06-2011 o 09:33

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Co by nie było to daliście pół darmo i się opłacało napisz coś więcej o tej E39?

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    163
    BMW
    e32 735iA,
    Skąd
    Bieszczady
    w środku szare szmaty, brak navi, model 523, rok 1996, o dziwo piąta felga w bagażniku 17, nie trzyma wolnych obrotów - bardzo faluje, natomiast jak już jedzie to odpycha się ładnie, cholernie sztywna, w porównaniu do mojej e32 to jak gokart.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •