Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 164

Wątek: Witam z Wawy

  1. #1

    Witam z Wawy

    Witam wszystkich serdecznie już w odpowiednim dziale. Jestem z Warszawy i w końcu zamierzam spełnić swoje marzenie. Nadeszła wielka chwila kiedy w końcu mogę nabyć wymarzoną 7-kę a dokładniej E38 740iA. Generalnie poszukuję autka z lat 99/00, ale nie wykluczone że jakby się trafiła jakaś perełka z 98 to też by mogła być. Narazie się rozglądam za tym co jest w kraju ale opcja sprowadzenia też wchodzi w grę.
    Mam na oku aktualnie dwa takie autka:

    http://moto.allegro.pl/item320733994...40_ideal_.html

    oraz

    http://moto.allegro.pl/item324202785...per_stan_.html

    Może dacie radę coś powiedzieć na pierwszy rzut oka o tych autkach, a może ktoś już je widział?
    Będę wdzięczny za jakies rady i opinie.
    Pozdrawiam
    Damias

  2. #2
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Witaj kolego ja raczej jestem przeciwnikiem opiniowania z fotek, ale może ktoś się już zapoznał z tymi autkami i będzie mógł coś powiedzieć...

    Ja jednak jak wszystkim, którzy rozważali zakup zaproponuję wyjazd do Niemiec. Było już kilka postów tego typu i większość raczej decydowała się na wyjazd. Poczytaj mamy tu już sporą bazę wiadomości na interesujące cię tematy, a i pomocy nikt nie odmawia nigdy więc owocnych poszukiwań życzę. ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Witam i powodzenia w szukani

    Dlaczego dla kandydata nr.2 tak wystaje bardzo uchwyt od pasów ?? czyżby napinacz strzelony czy jaki wałek ?? no ale + duży za full opcje i za czystego właściciela :)

    Oby to co pisze kandydat nr.1 było prawdą ... to było by pięknie :)

  4. #4
    W zasadzie to jestem zdecydowany na wyjazd, ale czasem można coś trafić już u nas na miejscu choć nie jest łatwo. A forum studiuję już trochę czasu i faktycznie nikt chyba jeszcze wyjazdu nie żałował. Będę musiał zorganizowac taki wypad, może ktoś z forum pomoże, ale jeszcze trochę poprzeglądam nasz rynek :) Generalnie szukam konkreta tak jak pisałem na początku 740iA 99/00 z jak najleprzym wyposażeniem w cenie do ok 35-38tyś zł. Mam nadzieję że to realna cena za autko w nienajgorszym stanie.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    133
    BMW
    525d
    Skąd
    Rabka-Zdrój
    Witam :)

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    78
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    DKK
    Witam

  7. #7
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Witka

  8. #8
    Vip Vip Awatar AdamBMW
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    602
    BMW
    BMW 740i Individual E38 98', BMW 745i E23 85'
    Skąd
    Warszawa
    Witam.

    Życzę udanych poszukiwań, ja szukałem też konkretnie 740 w benzynie, po lifcie i zajęło mi to ponad 2 miesiące, ale cierpliwość się opłaciła. :)

    Pozdrawiam.

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Ja swojej szukałem wiele miesięcy, a rynek krajowy skreśliłem od samego początku - i to samo polecam każdemu. Tak jak u Adama - opłaciło się...

    Obawiam się że z rocznikami o których mówisz w budżecie o którym mówisz może być ciasno, szczerze mówiąc... :( No ale szukaj, orientuj się.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    Witam i powodzenia ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •