Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 164

Wątek: Witam z Wawy

  1. #21
    Witam!

    W zeszłym roku w listopadzie miałem taki sam dylemat. Poszukiwania trwały jakiś miesiąc.... Miało być 740 (wprawdzie starsze, niż to, czego szukasz, ze względów finansowych). Skończyło się na 725 TDS, bo sporo młodsze, w nienajgorszym stanie, kupione od człowieka, który samochodem jeździł, nie znając się na tym wogóle, ale za to udało się urwać około 20% ceny wyjściowej, choć i na starcie nie było tragicznie. Na osiągach mi bardzo nie zależało, ma przede wszystkim komfortowo się prowadzić i dość tani jeździć bez LPG. Jeśli widziałeś fajny samochód, choć po lakierze, może warto było rozważyć zakup po negocjacjach? Na Allegro czy Otomoto mnóstwo jest "igieł", w których "nic nie stuka, nic nie puka". Fakt natomiast jest taki, że najczęściej jak się dzwoni, to fajna fura jest już sprzedana a byle co stoi od wspomnianego listopada do tej pory....

    Powodzenia w poszukiwaniach!

  2. #22

  3. #23
    Dzięki za linki. Mobile śledze cały czas :) Szukam konkretnie 740. Myślałem po prostu że u nas się coś trafi ale chyba nie ma co iść na łatwiznę. Za granica też trzeba uważać ale jest jednak zdecydoanie większy wybór.

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Wyjazd po auto do Niemiec to tak naprawdę nie jest żadna filozofia. Zresztą - nawet gadaliśmy o tym na privie ;)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    269
    BMW
    BMW e32 740
    Skąd
    Warszawa
    Witaj

    Fajnie spełnić swoje marzenie..... mnie zabrało to z 1,5 roku

    Musisz uzbroić się w cierpliwość i podchodzić do zakupu bez emocji. Ja też kiedyś się napaliłem na beemkę z allegro. Samochód stał w Zielonej Górze. Pojechałem obejrzałem i co !!!!!!!!!!!! I tylko zwiedziłem Górę. Samochód był tak powalony, że jak pojechałem do stacji djagnostycznej to mechanior stwierdził, że tylko ach trzyma parametry techniczne i było śmiesznie. Ale w końcu się udało i to w rodzinnym mieście, tuż pod nosem.

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    269
    BMW
    BMW e32 740
    Skąd
    Warszawa
    Acha i jeszcze jedna skromna rada

    Nie patrz na okazje. Takich po prostu nie. Jak jest BeeMa OK to musi kosztować. Takie też maszyny zwykle szybko zmieniają właścicieli.

  7. #27
    No i nareszcie stałem się posiadaczem wymażonego autka:) Kupiłem 728iA indywidual. Jak tylko zamontuję letni zestaw kółeczek to zrobię fotki i się pochwalę. Jestem mega zadowolony z silnika 2.8. Wiem że 4.4 może więcej ale niech nikt nie mówi że 2.8 się nie nadaje do tego samochodu:) W każdym razie mój 2.8 się nadaje:)

  8. #28
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    No to gratula !!! Witam kolejną 728 :D

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    269
    BMW
    BMW e32 740
    Skąd
    Warszawa
    No to ok. Czerp przyjemność z posiadania i jazdy jedynego właściwego samochodu.

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Też gratuluję :) Kupiłeś w końcu tę omawianą na Forum - czy inną?
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •