Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 164

Wątek: Witam z Wawy

  1. #11
    Dzięki za odpowiedzi. Wydaje mi się że faktycznie u nas w kraju nie ma co liczyć na cuda. Wiem że rocznik 99/00 to jak na moją kase dość wygurowane marzenie:) Myślę że 98 też kupiłbym spokojnie. Poza tym chyba lepiej kupić np rok starsze auto a w lepszym stanie.
    Mam jednak dylemat w jaki sposób zakupić auto za granicą. Najlepiej byłoby pojechać samemu ale nie znając języka to dość trudne. Myślałem o jakimś wyjeździe z kimś kto się na tym zna. Bo znów zamawiać u kogoś auto to też średni pomysł. Zawsze to lepiej najpierw samemu obadać dany egzemplarz.

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Mam jednak dylemat w jaki sposób zakupić auto za granicą. Najlepiej byłoby pojechać samemu ale nie znając języka to dość trudne. Myślałem o jakimś wyjeździe z kimś kto się na tym zna. Bo znów zamawiać u kogoś auto to też średni pomysł. Zawsze to lepiej najpierw samemu obadać dany egzemplarz.
    Wyślę Ci info na priva.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    juz wiem jak by moja wygladala po lifcie i na feldze evana :x

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    Witam
    ja swojej szukałem w Polsce przez 4 miesiące, aż znalazłem swoją perełkę i wiem że jesty jedyna :D
    więc warto szukać u nas a jak się nie uda to wtedy szukać za granicą
    pozdrawiam ::
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  5. #15
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    witaj :]

  6. #16
    Panowie a co może być z tą nie tak poza tym że nie ma navi i tv(ale to chyba aż tak ceny nie obniża :)) W sumie to zajefajna.

    http://moto.allegro.pl/item329573149...on_rejest.html


    P.S. Jak tak śledzę rynek to widzę że 730d z lat 98/99 można już trafić za 30-35tyś zł. Czy to są realne ceny bo jest ich całkiem sporo?

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    293
    BMW
    F07 530D
    Skąd
    Bytom
    Witam i pozdrawiam

  8. #18
    Musze się z wami podzielić moim wkur.... W tym kraju chyba nikomu juz nie można wierzyć. Byłem oglądać ładną by się wydawało 740 rocznik 97. Niedaleko bo ok 130km od Wawy więc stwierdziłem że można obadać. Gość mi przysłał dużo szczegółowych fotek plus jeszcze takie bardziej szczegółowe miejsca które chciałem zobaczyć. Po numerze vin sprawdziełm w ASO i była serwisowana do końca, wszyskie przeglądy, naprawy w ASO. Nei było informacji o jakiś większych problemach. Gość zapewniał swoja renomą na forum(innym) że jest z nią wszystko ok, nie bita i stan idealny.
    Mówię ok. Jak się potwierdzi to się dogadamy. No i zebrałem ekipę, dwóch mechaników i zarazem również pasjonatów marki BMW którzy dodatkowo zajmują się lakierowaniem itp, plus jeszcze jeden kumpel (mechanik ogólny). Zajeżdzamy i się zaczęło badanie. Wszystko spasowane idealnie, nie ma jakiś większych śladów użytkowania(lekkie obcierki na zderzaku), silnik chodzi cichutko i równiutko, wydaje się ok. Ale niestety. Okazało się ze tylko dach nie był malowany Wszystkie drzwi, błotniki, maska, przód, tył i nawet słupek kierowcy. Ja bym sie moze nie dopatrzył ale kumple spojrzeli na sprawę okiem mechaników a nie podnieconego nabywcy.
    No i kur... wróciłem do punku wyjścia poszukiwań. Chyba jednak trzeba będzie poszukać u sąsiadów bo szkoda czasu i pieniędzy na zwiedzanie Polski.

  9. #19
    7ka
    Gość
    takie sa polskie realia...powiem szczerze znalesc dobra 7er tez juz jest bardzo trudno..ale mozliwe :)

    jedz do niemiec napewno cos znajdziesz ale musisz uzbroic sie w cierpliwosc...tu tez sa "spece"

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    @Damias - a może rozważ tą malowaną, jeśli faktycznie jak piszesz wszystko jest miód-malina, łącznie z rzeczami blacharskimi. Ostatecznie to że auto było lakierowane jeszcze nie znaczy że nie może być kawałem porządnej fury.

    Tak jak w drugą stronę - widziałem wiele samochodó gdzie żadna blacharka nie była robiona, a którym mimo tego nikt i nic już nie pomoże.

    Przy okazji pewnie dałbyś radę mocno zbić cenę.

    Jeśli nie - to tak jak pisze Krzysiek, rekomendowałbym wycieczkę do Niemiec.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •