Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Sciemnienie przodu e38

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomgtdek69
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    711
    BMW
    E39 540iA
    Skąd
    Słupsk
    Sam malowałem nerki (leko papierkiem podkład i czarny lakier, lepiej żeby nie był za bardzo świecący:D ) w razie zmiany zdania można łatwo przywrócić chroma nawet bez ponownego demontażu nerek;)

    Nie robiłem tego w E38 Bo nie miałem schadowa a jak kolega wyżej napisał taka konfiguracja śmieszna jest poprostu:D
    V8 Garage

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar GRABA730i
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    393
    BMW
    E36 316i/E 38 m60b40 740iA V8/E46 318i
    Skąd
    NNI
    tomgtdek69 a w jaki sposob mam przywrocic chroma bo u mnie tez jest prawdopodobnie malowany to mam poprostu zdrapac ten chrom? ale jak to zrobie to prawdopodobnie porysuje i tez nic z tego nie bedzie a wyjac calego grila nie moge bo ktos zbabral na silinkon i teraz mam problem...

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomgtdek69
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    711
    BMW
    E39 540iA
    Skąd
    Słupsk
    Cytat Zamieszczone przez GRABA730i Zobacz posta
    tomgtdek69 a w jaki sposob mam przywrocic chroma bo u mnie tez jest prawdopodobnie malowany to mam poprostu zdrapac ten chrom? ale jak to zrobie to prawdopodobnie porysuje i tez nic z tego nie bedzie a wyjac calego grila nie moge bo ktos zbabral na silinkon i teraz mam problem...
    Dokładnie zdrapujesz starą farbę (byle nie ostrym nożem:D ) nie bój się o porysowanie jeśli masz ori nerki niema opcji porysować ich...
    później lekko denaturatem i filcem wypolerować żeby się ładnie błyszczały (nawet po opcji malowania i użycia papieru ściernego, z głowa oczywiście... nie będzie śladu po farbie...)
    V8 Garage

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Proponuję rozpuszczalnikiem. Zapewne jest to akryl (zazwyczaj farba w spraju) więc łatwo pójdzie.
    Ja z kolei mam shadow fabryczny i nerkę poliftową chromowaną. I niestety też jest na klej, bo jak kupowałem to latały luzem i były połamane zaczepy. No ale nie planuję malowania nerki. Według mnie teraz wygląda optymalnie. Szeroka nera to element charakterystyczny dla E38.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar GRABA730i
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    393
    BMW
    E36 316i/E 38 m60b40 740iA V8/E46 318i
    Skąd
    NNI
    no u mnie juz po zabiegu , zdrapalem farbe ale chrom jest matowy nie taki jak powinien byc nawet po polerce, chyba pojdzie na wymianke na nowy...

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    630
    BMW
    m60b40
    Skąd
    ZGY!
    mozna kupic srodki do polerki chromu:) w postaci mleczka u mnie kiedys pomoglo:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •