Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Problem z wyświetlaniem ASC przy m30b30 z EML

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    201
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    Wałbrzych

    Problem z wyświetlaniem ASC przy m30b30 z EML

    Witam,nie dawno nabyłem 730i właśnie z EML,autko strasznie słabo wkręcało się na obroty,jechało jak by miało 50 koni,nie działał tempomat.Wina okazała się w zegarach,wsadziłem od 730i które przepustnice miało na linkę,zegary działają ok.auto wreszcie odzyskało moc,ładnie się wkręca,tempomat zaczął działać,kontrola trakcji działa ale po odpaleniu auta nie świeci guzik obok lewarka,ani nie wyświetla komunikatu asc na zegarach w momencie kiedy auto traci przyczepność,działa ok bo na śniegu nie idzie bokiem postawić,po naciśnięciu od razu koła się ślizgają,po włączeniu zapłonu na zegarach na chwilę zapala się kontrolka eml i po chwili gaśnie czyli system działa,po włączeniu świateł napis asc na guziku jest podświetlany,pytanie czy zegary muszą być od wersji EML żeby pokazywało utratę trakcji,i czy to zbieg okoliczności że w guziku padło podświetlanie włączonego asc?
    Plany: zawias -40/-40 + 18"...

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar luki730i
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    944
    BMW
    e32 730ia m30 1992-05
    Skąd
    wrocek
    u mnie z eml swieci tylko na desce. a przelacznik wsadzalem drugi i tez nie swieci. (jak kupilem oczywiscie byla spalona)
    ale moze maja byc dwie lampki naraz tego nie wiem
    Ostatnio edytowane przez luki730i ; 18-01-2012 o 17:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •