Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Kick down, jak naprawić?

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar luki730i
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    944
    BMW
    e32 730ia m30 1992-05
    Skąd
    wrocek
    moze masz anty bum w kolektorze od spodu i wyskoczyl

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    53
    BMW
    E32 730 R6 1990r & E34 525 R6 1991
    Skąd
    Bydgoszcz
    luki ogarnalem auto, w sumie nie ja tylko gazownik, niby sama regulacja wystarczyła i chodzi elegancko.ale co sie mu mogło stac, ze po tym wybuchu nie dławi sie na benzynie i idealnie trzyma na niej obroty(wczesniej niesamowicie kulał i po 10 sek walki jednak gasło mu sie)? jechac jedzie na benz, ale czasami ma cos takiego, ze jak zwalniam i dojezdzam do skrzyzowania to jakby chciał zgasnac, obroty gwaltownie spadaja, stane, podciagne mu pedałem gazu i znow jest ok
    BMW - Bardzo Męski Wóz ;-)

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar luki730i
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    944
    BMW
    e32 730ia m30 1992-05
    Skąd
    wrocek
    posprawdzaj szczelnosc dolotu i wydechu jak to nie pomoze to zalatw sobie krokowy lub przeplywke na podmianke.
    a co niby sie w regulacjach po wybuchu przestawilo :) ?

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    53
    BMW
    E32 730 R6 1990r & E34 525 R6 1991
    Skąd
    Bydgoszcz
    stary nie mam pojecia, ale był kosmos, poki co ładnie pracuje i na gazie, na benzynie troche kuleje przez ta przeplywke, ale chyba jedna cewka mi swiruje przy parowniku, bo czasami jak złapie schemat to nie chce utrzymac gazu, przezyci, ale po sekundzie zgasnie:/najbardziej wkurza jak jest to 5.30 a ja sie spiesze do roboty:) ale weekend sie zbliza wiec sie zbada temat.
    a gazownicy tacy modele, ze zdazyli mi aku rozladowac, przyjechałem po odbior auta, a tam swiatla sie palą, kluczyk w stacyjce na zapłonie i tak stał przed zakładem od 9 do 15 :) w ramach przeprosin cała regulacja była for free :)
    BMW - Bardzo Męski Wóz ;-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •