Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: cewka? fajka? świeca? czujnik wałka???

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar l_mariuszjunior
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    179
    BMW
    E38 740i M62B44
    Skąd
    Chełm woj.lubelskie
    Jak spala ci za dużo niż powinna to sprawdz tez sondy lambdy u mnie pomogło ;)
    B-ędziesz M-ógł W-yprzedzać

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar adamowizna
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    185
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    Trójmiasto
    właśnie sondy też mam wzięte pod uwagę ale niestety fundusze które były przeznaczone na inpe poszły na części :/ a niestety nie mam nikogo ze znajomych aby to sprawdzić więc muszę troszkę z tym poczekać :)
    Radośc z Jazdy :)

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Kolego piszesz, że dużo spala, czyli ile? na trasie i przy jakich prędkościach, miasto ile i przy ilu km/h
    Jaki masz wynik spalania na OBC verb1 i verb2. Pozdrawiam.. Mi pokazuje przy szybkiej jeździe w mieście ok 13.8L
    trasa przy prędkości 120, 130 i niekiedy 160, 170 około 9-10L
    Biały

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar adamowizna
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    185
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    Trójmiasto
    a mi pokazuje 18 w mieście ......... a pokazywało wcześniej max 15 oraz widzę po ekonomizerze że pokazuje więcej niż wcześniej.
    Radośc z Jazdy :)

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    czasem jak szwankuje przepływka, pokazuje błedy sondy.. musiałbyś wziac na podmiane od kogoś..
    Biały

  6. #26
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,118
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez adamowizna Zobacz posta
    a mi pokazuje 18 w mieście ......... a pokazywało wcześniej max 15 oraz widzę po ekonomizerze że pokazuje więcej niż wcześniej.
    Spokojnie- pilowales kupe czasu auto na niesprawnym ukladzie zaplonowym wiec sie przestawilo do tych "zlych warunkow"- pojezdzij troche jakies 200km (idealnie byloby skasowac przed tym adaptacje) i powinno wrocic do normy.
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar adamowizna
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    185
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    Trójmiasto
    spalanie kasowałem odrazu po wymianie świec ( odłączałem aku) moim zdaniem moc nie jest ta jaka była co powoduje kręcenie auta mocniej co idzie w parze ze spalaniem. Niestety nie mam od kogo brać części na podmiankę.
    Radośc z Jazdy :)

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    powiem szczerze tak. Nie jedz do daignosty bo na tym aucie trzeba się naprawde znać, żeby co kolwiek wyczytać z LIVE DATA.. Uzbieraj sobie 100zł i kup interfejs.. na pewno spłąci Ci się nie jednokrotnie
    Biały

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar adamowizna
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    185
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    Trójmiasto
    spalanie doszło do 19,5 masakra. Nie wiem teraz co kupić czy odrazu przepływkę czy inpe co radzicie koledzy? pewnie inpe :) najpierw dobrze wiedzieć co poszło :) yhhh 7er cudna, piękna, wygodna, pojemna .... skarbonka :)
    Radośc z Jazdy :)

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Kolego.. Pamiętaj, że nasze samochodziki mają już swoje lata za sobą.. także co jakiś czas, możę być coś nie tak hehe..
    Interfejs Ci się przyda, raz na miesiąc sobie sprawdzisz błędy i będziesz wiedział czy coś Twoją Bunie boli..
    Powiedżmy, że coś za miesiąc Ci zacznie szwankować i znów napiszesz na forum, czasem pomożemy, ale też nie idzie wróżyć z fusów..
    Tak sobie podepniesz zczytasz błędy wrzucisz screeny a my podpowiemy co to za błąd i z czym możesz mięc doczynienia.
    to chyba na tyle.. Pozdrawiam..
    Biały

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •