Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Jeszcze jeden problem e32

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    patrzac na dzisiejsze ceny paliwa sz......g czlowieka trafia. Kaczy pierwszy raz sie z Toba zgadzam no i jak by nie patrzec sensowna wypowiedz, tez mi po ogladnieciu dzisiejszych wiadomosci na polsacie przeszla mysl by zalozyc sekwencje, bo jak przyjdzie jezdzic w delegacje x km to na paliwo nie zarobie. reasumujac zakladaj sekwencje na inna instalacje szkoda silnika i kasy ktora wydales.
    Ostatnio edytowane przez rodzinabmw ; 05-05-2011 o 20:56

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar benyhp
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    243
    BMW
    e32 m30b30 1991
    Skąd
    Zduńska Wola
    W wakacje planuję założyć sekwencję. Do wakacji niestety będę musiał na tym szajsie jeździc :)

    Przepływka jest chyba ok. Oprócz klapki może tam się tylko rozegulować sprężyna. Nie wiem dlaczego przepływki tyle kosztują...przeciez to jest banalna konstrukcja (jak na taką cenę).
    Musze posprawdzac bezpieczniki itd...bo nie dochodzi paliwo do wtrysków po tym strzale. Będę kombinował...jak co to zwrócę się do was o pomoc:)

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Ceny części ustala popyt na rynku, przepływki padają to są drogie, ostatnio musiałem kupić silnik VM do Chryslera Voyagera stary diesel a dałem 2400zł bez osprzętu, VM padają to cena duża :)

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Nowe bardzo drogie dlatego że to bardzo ważny osprzęt silnika więc wszystkie takie części są w serwisie bardzo drogie a że u nas kładą gaz zwykły dobrych przepływek jest mało i są poszukiwane to i cena ok. 500zł za sztuke jest jak najbardziej normalna i na miejscu niedługo podejżewam że będą po 1000zł i dobrze może to uchroni E32 przez gazem zwykłym bo da to więcej do myślenia właścicielowi. Po drugie w obecnych czasach żaden "dobry gazownik" nie założy gazu zwykłego do tego samochodu i nawet nie powinien zakładać nawet jeśli właściciel nalega znam takich powiedzieli że nie ma mowy niech kto inny założy Do E32 735 taki gaz bo oni zalecają tylko sekwencje do poprawnego działania a taki co założy i wie że nie bedzie to działać dobrze to zwykły dziod a taki co już mówi że wyreguluje i bedzie ok to kupa dziada nie gaziarz. Są tacy te przykłady wcale nie są wyssane z palca.

  5. #25
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Fakt jeśli lpg to tylko sekwencja...Ale z tym że nikt nie zakłada zwykłych to trochę przesada.Jak ktoś kupuje auto z 3-4tys myslisz że tyle samo da za instalacje? Nie sądzę... z ceną paliwa tragedii nie ma,jeśli już narzekacie to co będziecie mówić jak będzie po 7-8zl za Litr! Ostatnimi czasy ile ta 95 zdrożała?50gr? To na 80L (z założenia coś w baku jest jak się tankuje) jest drożej ~40zl...nie wiem,ale dla mnie 50zl na pełnym zbiorniku na którym śmigam bardzo długo to nie jest jakaś straszna różnica-powiedział bym że żadna

    Wracając do tematu...przepływki do m30 tyle kosztują bo jest ich jak na lekarstwo (dobrych,bez strzałów)

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar benyhp
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    243
    BMW
    e32 m30b30 1991
    Skąd
    Zduńska Wola
    Dzuda, może dla ciebie nie jest to dużo:) Jeżeli jest tak jak piszesz to zazdroszcze Ci, szczerze:)

    Ja powiem Wam, że przez kilka lat pracowałem w irlandii. Tam Pb95 kosztuje ok 1,30Euro za litr. W przeliczeniu wychodzi ze to tyle samo co u nas...ale najniższa płaca krajowa to 8.45Euro za godzine (około). Oczywiście w większości przypadków minimum dostaniesz 10Euro na godzine, więc w godzine zarabiasz na ponad 7l. W naszej Polsce litr musiałby kosztować 1,30zł, żeby się to stosunkowo mniej wiecej wyrównało....MARZENIE:)

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez benyhp Zobacz posta
    Dzuda, może dla ciebie nie jest to dużo:) Jeżeli jest tak jak piszesz to zazdroszcze Ci, szczerze:)

    Ja powiem Wam, że przez kilka lat pracowałem w irlandii. Tam Pb95 kosztuje ok 1,30Euro za litr. W przeliczeniu wychodzi ze to tyle samo co u nas...ale najniższa płaca krajowa to 8.45Euro za godzine (około). Oczywiście w większości przypadków minimum dostaniesz 10Euro na godzine, więc w godzine zarabiasz na ponad 7l. W naszej Polsce litr musiałby kosztować 1,30zł, żeby się to stosunkowo mniej wiecej wyrównało....MARZENIE:)
    i do tego nie realne.

  8. #28
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez benyhp Zobacz posta
    Dzuda, może dla ciebie nie jest to dużo:)
    No nie przesadzaj że 50zl na dwa lub 3tyg to duzo...Na piwo więcej wydasz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •