Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: [pozostale] -50 H&R

  1. #21
    7ka
    Gość
    tezeba miec wlasciwie krotsze amory powyzej 40mm ale.. amprtyzatory dwururowe sa o wiele mocniejsze do tego jezdze na Niemieckich drogach wiec mam szanse ze troche pojezdza.. bo na Polskich drogach chyba dlugobym nie poezdzil.. ,bilstein B4 w zadadzie sa naprawde twarde.. komfort na nich przy 50mm i 20" znacznie spadl..

  2. #22
    7ka
    Gość
    wymienilem sprezynki..nawet nie sadzilem ze tak prosto sie to robi... dokladnie 45 min na str z posprzataniem .. ;)

    porownanie... po lewej H&R 50mm po prawej AP 40mm





    przed zmiana... H&R 50mm




    i po AP 40mm





    przed


    po..



    zdjecia robione zaraz po wlozeniu sprezyn..


    podziekowania dla Sylwka oraz Neufa ;)

  3. #23
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    A jak wrażenia z jazdy?
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  4. #24
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Właśnie miałem to samo zapytać, u siebie zamierzam też kiedyś zmienić, czy właśnie takie są dobre do standardowych amortyzatorów?

  5. #25
    7ka
    Gość
    a wiec majac B4 lepiej sie jezdzi na AP .. ale auto nie sklada sie tak pieknie w zakrety jak na H&R... no i jest wieksza przerwa miedzy opona a blotnikiem..ale to sie troche opusci..ale nie tak jak bylo..

    generalnie jestem zadowolony ;) mam wiekszy komfort i nie wyglada to tragicznie ;) chyba... :/

  6. #26
    A ja znowu się podniecam Twoimi felami :D

    Ogólnie faktycznie wydaje sie prosta robota i efekt ok :) Niby wielkiej zmiany nie widać ale wystarczy. W końcu to 10mm :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  7. #27
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Moim zdaniem wygląda lepiej jak wcześniej ;) Teraz widać pełną oponę i wszędzie mniej więcej jednakowe odległości :)

  8. #28
    7ka
    Gość
    hehe fele sa fajne ;D

    co do roboty to praktycznie jest 4 sruby na dole (18,17,20) i 3 na gorze (13) i caly amor ze sprezyna juz sie klania w twoja str...potem tylko sruba centralna (22) i ampul kontrujacy.. i wsio ;)

    gdyby nie pomoc wymienionych kolegow zeszloby sie dluzej i byc moze niepotrzebnie odkrecilbym niektore rzeczy.. jeszcze raz dziekuje chlopaki ;)

  9. #29
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    ładnie wyszła :)

  10. #30
    Rewelka Krzychu :)

    Ty sie starzejesz ( żarcik ) i lecisz do góry .. Ja jutro jade po gwint do Sebka i ide na sam dół gdzie demony i szatany ;D ;D
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •