Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Wymiana przedniej szyby

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1

    Wymiana przedniej szyby

    Witam

    Mianowicie pękła mi przednia szyba przy prawym słupku i mam piękna krechę od wczoraj na 20cm widać że od jakiegos kamieniqa był odprysk i od tego miejsca idzie pęknięcie.

    Polecacie jakąś konkretną markę szyb czy coś?? Co oprócz szyby mam kupic lub i nie żeby efekt byłjak nówka w sensie nie sztuka wymienic szybę ale ma być jak fabryka przykazała a nie na odwal się.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tom_0808
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    624
    BMW
    7 E32 3.5iL, 1991, automat.
    Skąd
    Sochaczew
    Pojedziesz do zakldu to ci powiedza co i jak, jest wiele szyb, jak masz ogrzewanie to warto by bylo taka zamontowac do tego sa cale biale, zielone, z pasem to juz twoja decyzja do tego bedziesz musial wymienic spinki bo stare sie nie nadaja.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar NegroEG
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    363
    BMW
    E32
    Skąd
    Elbląg
    Blog
    15
    najlepiej ori ale nowa troche kosztuje na allegro jest firma ktora ma uzywki oryginalne po 250zł sprzedają bodajże

  4. #4
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,239
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Krzychu, w ubiegłym roku orientowałem się w cenie szyby Pilkingtona. We Wrocławiu, w autoryzowanym serwisie tej firmy, cena wyglądała tak:
    szyba grzana - 415zł
    szyba grzana z paskiem (zielonym lub niebieskim) - 435zł
    montaż - 100zł
    klej - 40zł

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tom_0808
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    624
    BMW
    7 E32 3.5iL, 1991, automat.
    Skąd
    Sochaczew
    Ja z pol roku temu wymienialem i za ori. tzn. nie kupowana w aso (czyli bez znaczka bmw) ale tej samej firmy Pilkington u siebie zaplacilem 500zl (mialem rabat gdyz musialem dodatkowo czekac dwa dni) z montazem i spinkami z zielonym pasem. Tez myslalem nad uzywka ale goscie nie dawali gwarancji na montaz i wiadamomo uzywka porysowana jest. Takze raczej uzywki nie polecam i nawet sie temat nie oplaca, jezeli kosztuje 250 do tego przesylka ze 100 i montaz 100 oszczednosc 50zl jak dla mnie gra nie warta swieczki.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    chyba pomyśle o tym pilkingotnie grzanym oczywiście z paskiem zielonym i do tego montaz klej i spinki i po sprawie

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar Baton
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    52
    BMW
    e32 m30b30
    Skąd
    Sandomierz
    Ciekawi mnie czy takie szyby mają na stanie. Pracuje w tej firmie w Sandomierzu. Wiem ze jest cos takiego jak pracownikowi tej firmy pęknie szyba w samochodzie idzie do firmy pisze pismo i chyba musi pokazać dowód rejestracyjny pojazdu i dostaje nową szybę jezeli taką mają na stanie :) każdy ma limit jedna szyba na rok . Musze popytać :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •