Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47

Wątek: Negatyw E32

  1. #21
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    To byłe e36 "noname-a" jak już coś hehe ;) ale kasztan straszny od tyłu to fakt..

    Sent from my Desire HD using Tapatalk

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    autko poszło z tyłu w dół, negatyw, może być, jutro popracuje się z przodem :D

  3. #23
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Maćku tego czy tamtego dla mnie pokraka i tyle :686:

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Bo w tak szerokim aucie teho nie widać....tu auto bujonika http://members.upcpoczta.pl/nonam3/camber3.JPG (taką pokrakę chcesz zrobić z auta? ), też uważasz że nie ma negatywu?Poczytaj opis i w zawieszeniu jedyna zmiana to gwint. na normalnej sprężynie też da się taki efekt osiągnąć
    Przeczytaj uważnie moje poprzednie posty, przemyśl co przeczytałeś i wyciągnij wnioski ;)

  5. #25
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Sam gwint też dużo nie zdziała bez tych w/w czynników.Więc czego tu nie rozumiesz bo ja nie rozumiem

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DoDominik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    503
    BMW
    e32 m30b30 88'
    Skąd
    Kluczbork
    Blog
    9
    Pamiętaj że negatyw z przodu pogorszy Ci przyczepność kół zwłaszcza przy hamowaniu :)

    ________________________________________

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Więc czego tu nie rozumiesz bo ja nie rozumiem
    Jestem mechanikiem i nie potrafię zrozumieć jak szerokość felgi i opony jest w stanie zmienić kąt pochylenia koła. W e38 mam na lato 10x18, na zimę 8x16 i na jednych i drugich kąt mam taki sam. Więc weź no mnie to wytłumacz?

    Cytat Zamieszczone przez DoDominik Zobacz posta
    Pamiętaj że negatyw z przodu pogorszy Ci przyczepność kół zwłaszcza przy hamowaniu
    Zbyt duży negatyw zawsze pogarsza przyczepność. Czy to na przodzie czy na tyle. Zmniejszasz przez to powierzchnię styku koła z nawierzchnią ;)

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    DoDominik, dziękuję że się martwisz ale ja jeszcze nie jechałem (po obniżeniu) szybciej niż 50 km/h. Zastosowałem sposób który znalazłem w necie http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=8&t=53365 o podkładkach, efekt: negatyw jest ale niestety nie są równo koła, ułożyły się w literę V (szerzej z przodu zwężając się ku tyłowi). Nie mam już dzisiaj siły ale spróbuję jeszcze podłożyć podkładki pod tą drugą śrubę ("tylną") może wtedy się wyrówna

  9. #29
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Szajbos to skoro jesteś takim świetnym mechanikiem to oświeć nas jaką trzeba zrobić ingerencje w tylnej osi żeby zrobił się negatyw.

    Po drugie uświadom kolegów z syndykatu co oni tam robią że mają negatywy chodź wyraźnie piszą w swoich wątkach że przy tym nic nie robią.

    Po trzecie,znając życie i "wasz" tok myślenia (czyt.użytkowników 7er) to na tych 10x18 masz opone 275 albo i lepiej i dlatego wygląda to jak kasztan...

  10. #30
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Jak obniżyłem tył to ewidentnie koło się trochę położyło,od tyłu widać najbardziej a jak bym miał tam felgę z 11j i naciągniętą oponą to ten efekt by się spotęgował:)

    Sent from my Desire HD using Tapatalk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •