Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52

Wątek: gaz w e32 750il??

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    29
    BMW
    '92 E32 M70
    Skąd
    Wrocław
    "Przelecialem" dosyc szczegolowo watki dotyczace gazociagow w e32 750... Mimo najszczerszych checi - nie znalazlem... :)

    Czy ktos moglby udzielic mi garsci uzytecznych informacji, odpowiadajac na ponizsze pytania?
    1. Ile kosztuje instalacja, czy to sekwencyjna czy cos standardowego. Butla 80L minimum.
    2. Jaka jest roznica w spalaniu miedzy roznymi typami instalacji? prosze o dane sprawdzone, nie "gdybanie" :)
    3. Czy w Wielkopolsce ktos zna jakiegos dobrego speca od gazociagow w V12?
    4. Jak odbija sie gazowanie w dlugoterminowej, intensywnej eksploatacji. Miesieczny przebieg 7 do 10tys km. Bez szalenstw, bez S+kickdown ;), spokojna, ale dosyc dynamiczna jazda.

    Z gory dziekuje za odpowiedzi.

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404
    Cytat Zamieszczone przez Ansset
    "Przelecialem" dosyc szczegolowo watki dotyczace gazociagow w e32 750... Mimo najszczerszych checi - nie znalazlem... :)

    Czy ktos moglby udzielic mi garsci uzytecznych informacji, odpowiadajac na ponizsze pytania?
    1. Ile kosztuje instalacja, czy to sekwencyjna czy cos standardowego. Butla 80L minimum.
    2. Jaka jest roznica w spalaniu miedzy roznymi typami instalacji? prosze o dane sprawdzone, nie "gdybanie" :)
    3. Czy w Wielkopolsce ktos zna jakiegos dobrego speca od gazociagow w V12?
    4. Jak odbija sie gazowanie w dlugoterminowej, intensywnej eksploatacji. Miesieczny przebieg 7 do 10tys km. Bez szalenstw, bez S+kickdown ;), spokojna, ale dosyc dynamiczna jazda.

    Z gory dziekuje za odpowiedzi.


    Ansset ..znamy sie nie od dziś...i posłuchaj mnie bo znam swoje auto i nie pozwole go zajechac tym którzy myslą ze jedna instalka do V12 wystarczy..


    po pierwsze :

    SILNIK V12 W E-32 JEST ROZDZIELONY NA DWIE SYMETRYCZNE POŁOWY ELEKTRYCZNIE I MECHANICZNIE czyli dwie przepływki, dwa EML, wszsytko podwójnie jakby były dwa silniki R6

    po drugie:

    nie jedna instalacja gazowa TYLKO DWIE INSTALACJE NA PEŁNEJ SEKWENCJI PODŁACZONE DO JEDNEJ BUTLI, czyli policz sobie koszt dwóch Stagow i dodaj koszt mapowania silnika i mapsensorów bo bez tego ani rusz..


    Znam faceta z doświadczeniem ale on policzy ci za to minimum 8 tyś...choć powiem szczerze wolałbym wziąśc z powrotem d ciebie moją stara e-32 i oddac ci terenowego Blazera ...zebyś nie krzywdził tego auta
    i nie chodzi tu akurat o wstawianie gazu....a o wstawienie czegoś co nie tylko "bedzie śmigać" ale bedzie naprawde ok


    Easy

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Chyba pan mięsny 730 E38 przeliczył się trochę ze słowami. Pisząc że E32 kolegi to gówno. Nie każdego stać na E38 ale to nie znaczy że jeździ gównem.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Kasę przeznaczyłbym na porządny gaz i doprowadzenie auta do stanu w którym spala normalne ilości paliwa. A felgi możesz kupić ładne 18" z oponami za 2tys i też będzie dobrze :)

    Pozdro

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    29
    BMW
    '92 E32 M70
    Skąd
    Wrocław
    No i starczy.

    @Easy..
    "<xerathin> jak widzę na allegro auto z silnikiem V8 i gazem, to zastanawiam się, czemu nie jest w kategorii "uszkodzone"

    Jak na razie padlo kilka pytan, chcialem sie wywiedziec co i jak, decyzja... negatywna jest, nie martw sie, nie bede "uszkadzal" samochodu :D

    Dziekuje za odpowiedzi, drodzy forumowicze.

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    29
    BMW
    '92 E32 M70
    Skąd
    Wrocław
    Zgadzam sie, Nikosiu, ale z drugiej strony - zeby ten woz polatal dlugo, jak Easy stwierdzil, nie powinno sie uznawac "heniowanych" gazociagow, tylko wlozyc cos, co rzeczywiscie reprezentuje "jakosc", nie "jakos"...
    Co za tym idzie - podwoic wartosc samochodu, przez wlozenie gazociagu? Nie bardzo to widze ;)

  7. #27
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    uważam że do siudemy nie ma co się szczypać to nie auto sportowe tylko wygodny du**wóz
    to nie seria 6 czy 8 czy ///M

    i koniec tematu
    A w czym przeszkadza gaz w aucie sportowym- wlasnie na gazie mozna duzo wiecej wyciagnac z niego jak na benzynie :D oczywiscie na "niezheniowanej" instalce ;)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404
    Cytat Zamieszczone przez Ansset
    Zgadzam sie, Nikosiu, ale z drugiej strony - zeby ten woz polatal dlugo, jak Easy stwierdzil, nie powinno sie uznawac "heniowanych" gazociagow, tylko wlozyc cos, co rzeczywiscie reprezentuje "jakosc", nie "jakos"...
    Co za tym idzie - podwoic wartosc samochodu, przez wlozenie gazociagu? Nie bardzo to widze ;)
    no nareszcie zaczynasz thinkować:)))


    wiem ze prawie robi wielką różnice...choćby z reklam żywca:))

    Easy

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez BOSS
    A w czym przeszkadza gaz w aucie sportowym- wlasnie na gazie mozna duzo wiecej wyciagnac z niego jak na benzynie :D oczywiscie na "niezheniowanej" instalce ;)
    Tak zeby nie byc goloslownym :]

    http://www.motonews.pl/bmw/news-1873...lanym-lpg.html

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    Zapraszam na moje forum lpg.info.pl

    gazowałem type-r , ///m , s'ki

    wiem co mowie można zrobić to z głowa i sensownie cenowo , zapraszam


    niestety nie trafiłeś do 1 lepszego gaziarza po którym silnik padnie od ubogiej mieszanki
    tylko do kogoś kto chyba jest najlepszy w Polsce
    rozumiem ze mamy do czynienia z ekspertem, w takim razie zapytam czy kolega mówiąc o założeniu do V12 gazu ..takiego jak do R4 przemyslał sprawe mapowania ?

    Easy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •