Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52

Wątek: gaz w e32 750il??

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    29
    juz odpowiadam.....
    samochodem mam zamiar jeszcze troche pojezdzic.
    jest to moje marzenie ktore spelnilem....
    przez okres 3-4miesiecy zrobilem juz okolo 3 tys. kilometrow



    pozdrawiam
    co to potrafiiiiiiiiiii??

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez tomasz87z
    juz odpowiadam.....
    samochodem mam zamiar jeszcze troche pojezdzic.
    jest to moje marzenie ktore spelnilem....
    przez okres 3-4miesiecy zrobilem juz okolo 3 tys. kilometrow



    pozdrawiam
    Jak robisz tyle km to moim zdaniem sekwencji nie opłaca Ci się zakładać... zbyt dlugo musi upłynąć aby Ci się zwrócił..

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    43
    BMW
    7
    Skąd
    białystok
    sam osobiście zakładałem gaz w takim potworku i muszę przyznać że całkiem dobrze się spisywała. Założyłem zwykły gaz na dwóch reduktorkach oczywiście. Na początek musisz mieć dobre przewody i radzę przed wstawieniem od razu wymienić swiece póki jeszcze jest trochę miejsca. Obudowy filtrów miałem wywalone i w miejscu ich reduktory, filtry poszły stożkowe. Przy wciśnieciu gazu do dechy parę razy zdarzyło się że strzeliło i gumeczki pospadały, ale da się wytrzymać. Jeździłem nią na taxi, spalanie przy normalnej jeździe 25 litrów.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    ...dobrze czytam pali ci 28l na 100km 8/ .....

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    33
    gaz do v12 kosztuje kolo 12tys :] wg mnie wogole sie oplaca, biorac pod uwage ze gaz to gowno... bys musial duzo km trzaskac zeby takie koszty ci sie zwrocily i zaczac oszczedzac

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    33
    mialo byc ze sie NIE oplaca
    heh

  7. #17
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Posta można edytować ;)

  8. #18
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    Cytat Zamieszczone przez LUKASZ Czikita
    gaz do v12 kosztuje kolo 12tys :] wg mnie wogole sie oplaca, biorac pod uwage ze gaz to gowno... bys musial duzo km trzaskac zeby takie koszty ci sie zwrocily i zaczac oszczedzac


    z kosmosu chyba ta cene zes wytrzasnal! 4,5tys max 5tys'ka za instalacjie ktora bedzie smigac!

    a tego Twojego "gowna" nie skomentuje choc mam straszna ochote!!!

  9. #19
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    fajnie Ci kolega podpowiedzial w kwestii gazu he he

    szkoda ze za bardzo sie na tym nie zna

    pozdro

  10. #20
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,119
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Przy spalaniu 28L/100km to nic dziwnego ze kolega robi zaledwie 3tkm na kwartal jednak po zalozeniu instalki gazowej daje sobie reke uciac ze ilosc przejechanych kilometrow gwaltownie wzrosnie :] (ekonomia przestanie byc az tak bezlitosna ;D ) wiec i koszt instalki duzo szybciej sie zwroci.
    Co do wymiany przewodow i swiec nie jest tak tragicznie- jest to zalecane przez gazownikow ze wzgledu na to ze w wiekszosci aut do ktorych montuja instalacje przewody jeszcze fabryke pamietaja :( iskra jest slaba a swiece z przebiegiem 150tkm i szczelina 3mm wiec nie ma sie co dziwic ze zalecaja wymiane tych podstawowych elementow- takze jesli masz swoje autko wporzadku i jest dogladane na biezaco, to nikt cie do wymiany przewodow nie bedzie zmuszal takze koszty te napewno odpadna ;)
    Dobrze zamontowany i odpowiednio wyregulowany sekwens moze ci nawet dodac pare koni wiec spadkiem mocy o polowe nie masz sie co martwic...
    Aha i najwazniejsze jesli sie juz zdecydujesz na instalke to pojedz do ludzi ktorzy sie na tym ZNAJA... a nie udaja ze sie znaja.
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •