Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Panel sterowania szyb

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    33
    BMW
    730d
    Skąd
    Łuków

    Panel sterowania szyb

    Witam posiadam e38 730D z 99r , mam pytanie ile wejsc / kostek jest do podłaczenia takiego panelu " posiadam funkcje skladania lusterek , opuszczanie szyb , blokade szyb , sterowanie lusterkami " . Pytam poniewaz musze wymienic caly ten panel bo dzieja sie dziwnie rzeczy np , po przekreceniu stacyjki szyba od pasazera sie do dolu opuszcza sama nie mozna jej podniesc jedynie , gdy pasazer zacznie ja podnosic jednoczesnie ze strona kierowcy , a tak nie pojdzie , nastepny argument jest taki , ze gdy opuszczam lewy tyl , to opuszcza sie prawy tyl .. jedno lusterko sie sklada drugie nie .. nie moge sterowac lusterkami aby je dostosowac do jazdy , ale gdy cofam lusterko samo sie reguluje na tylne koło czyli lusterko dziala , a przycisk nie . Auto zamykam bez problemu poprzez kluczyk wszystko sie ładnie domyka . Chce podkreslic ze gdy kupilem auto przycisk od blokowania szyb byl poprostu popsuty , ktos cos tam dłubał i wypadal ten przycisk , moze zwarcie ...?

    Moje pytania :

    1.Jakie wtyczki / kostki / piny wchodza w taki panel , abym mogl dokupic taki.
    2.Czy to moze byc moduł komfortu ? .

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Po 96 roku wszystkie E38 i E39 mają panel sterowania szyb praktycznie taki sam. Różnica była tylko w przycisku składania lusterek. Wtyczki pasują, bo są takie same we wszystkich tych panelach.

    Pierwsze roczniki miały panel na jedną wtyczkę, bo na drzwiach był moduł który obsługiwał to wszystko co później sam panel sterowania szyb.


    Z którego Łukowa jesteś? Śląskiego? Jeśli tak to odezwij się na PW, daleko do mnie nie masz, a jak coś to ten panel można na próbę podmienić od Szajboosa
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    33
    BMW
    730d
    Skąd
    Łuków
    Dziekuje za zainteresowanie moim problem i za konkretna odpowiedz na moje pytanie . Jestem z Lubelskiego niestety troche do siebie mamy i nie mozemy sprawdzic :( .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •