Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Panel sterowania szyb

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,269
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Po 96 roku wszystkie E38 i E39 mają panel sterowania szyb praktycznie taki sam. Różnica była tylko w przycisku składania lusterek. Wtyczki pasują, bo są takie same we wszystkich tych panelach.

    Pierwsze roczniki miały panel na jedną wtyczkę, bo na drzwiach był moduł który obsługiwał to wszystko co później sam panel sterowania szyb.


    Z którego Łukowa jesteś? Śląskiego? Jeśli tak to odezwij się na PW, daleko do mnie nie masz, a jak coś to ten panel można na próbę podmienić od Szajboosa
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    33
    BMW
    730d
    Skąd
    Łuków
    Dziekuje za zainteresowanie moim problem i za konkretna odpowiedz na moje pytanie . Jestem z Lubelskiego niestety troche do siebie mamy i nie mozemy sprawdzic :( .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •