Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: [E65 735i] Falowanie obrotów silnika i szarpiąca skrzynia

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    92
    BMW
    F02 750Ldx
    Skąd
    Świdnik
    nie jestesmy w stanie polecić Ci auta którego nie oglądalismy... przeprowadź sobie test na zawartość dwutlenku węgla w płynie chłodniczym - zeby wyeliminować przedmuchy z pod głowicy

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    12
    BMW
    Planuję 735i
    Skąd
    Wrocław
    Ehhh nie chodzi mi o wyposażenie :) Ja wcześniej miałem A6 z słabszym wyposażeniem, tutaj jest wystarczające, nic więcej mi nie potrzeba :)

  3. #13
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    W mojej e65 nie leci bialy dym, obroty spadaja normalnie, skrzynia nie pracuje tak jak to bylo w e38 jednak nie mozna tego nazwac "szarpaniem".

    Ryzyko komplikacji po zakupie wydaje sie bardzo wysokie i nie wiadomo czy sprzedawca nie chce sie na szybko pozbyc "gniota".

    Bez podlaczenia sie do pojazdu komputerem i ocene na miejscu przez osobe znajaca sie w tej materii pracy silnika, skrzyni i innych podzespolow dal bym sobie spokoj.

    Cena jak na PL takze podejrzanie niska, jakby wlasciciel chcial sie go szybko pozbyc ...
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    12
    BMW
    Planuję 735i
    Skąd
    Wrocław
    Panowie prosta odpowiedz auto w 2005 roku miało 255.000km jak oglądałem wczoraj to miało 252.000 :) Teraz luźno ma kolo 500.000 :) ale skrzynia po resecie wporzadku śmigała

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •