Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Potrzebne na cito. Za chwile trasa a cos sie pali ;D

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    283
    BMW
    Polonez Caro
    Skąd
    Inobrynno

    Potrzebne na cito. Za chwile trasa a cos sie pali ;D

    Witam, szukalem na forum nic nie ma, na google znalazlem to:

    http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtop...158&highlight=


    Chodzi o schemat bezpiecznikow, aczkolwiek ten podany w linku jest jakis dziwny bezpieczniki 2/3/4 maja miec niby 20A a ja mialem 7.5 bo te bezpieczniki glownie odpowiadaja za swiatla. Wiec nie wiem, czy ja mam cos zle, czy ten schemat jest jakis lewy.


    A co sie pali, jeden kabel kolo komputera jest caly osmolony, aktualnie oczyszczone i zabezpieczone.

    Przetwornica lewego ringu nagle sie nadmuchala i wyglada jak balon, kiedys stopily sie kable laczenia tej przetwornicy z ringiem, ale myslalem, ze to wina zlej jakosci i zalutowalem je ladnie oraz zabezpieczylem termokurczem. Niestety jak widac to nie pomoglo.

    Podejrzewam, ze gdzies jest za duzy bezpiecznik, ktory powinien sie spalic zamiast mojej przetwornicy. Jak juz sie dowiem, ktory bezpiecznik jest temu winny bede mogl szukac przyczyny calego zamieszania.


    Wszystko nie byloby takie tragiczne gdyby nie to, ze 16:00 jade w trase ( 2400km ).. tak wiec prosze o szybkie potwierdzenie tych bezpiecznikow badz podanie prawidlowego schematu, sorki za pospiech lece na allegro szukac przetwornice druga, aby to mnie niemiecka policja nie zatrzymala -_-

    P.S. Jak ktos w okolicy legnicy ( max 50km ) mial przetwornice walic smialo to podjade CCFL ANGEL EYES INVERTER wchodzi 12v wychodzi 2x 3v..
    Ostatnio edytowane przez Aru89 ; 20-04-2011 o 06:59

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DoDominik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    503
    BMW
    e32 m30b30 88'
    Skąd
    Kluczbork
    Blog
    9
    A ten kabel co się palił koło komputera to nie był przypadkiem od podgrzewania tylnej szyby ?

    ________________________________________

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    283
    BMW
    Polonez Caro
    Skąd
    Inobrynno
    Nie mam jak zrobic zdjecia teraz, taki cieniutki kabelek, ktory wchodzi w te wiazke, ktora wychodzi dziura na zewnatrz. Troche malo precyzyjne.. A podpiety jest pod jeden z przekaznikow.



    http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=22579

    Znalazlem jeszcze takie schematy, wydaja sie bardziej prawdopodobne niz te poprzednie.
    Ostatnio edytowane przez Aru89 ; 20-04-2011 o 10:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •