Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Softclose czyli domykanie drzwi - ktoś dokładał do auta?

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jaro_alfa
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    591
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Bełchatów
    Cytat Zamieszczone przez Tomaszenko Zobacz posta
    jesli nadal myslisz nad tym modelem to proponuje 745d kultura pracy bardzo wysoka, cichy, mocny i jak taka kupisz to bedziesz mial pewnie full opcje z dociaganiem:D
    Miałem na oku z tym silnikiem, ale mi ją podkupili, niestety ...

  2. #12
    Początkujący Użytkownik Awatar Cobi
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    56
    BMW
    e65 745i & e66 750Li
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez jaro_alfa Zobacz posta
    Jak dla mnie, silnik to totalna kupa, jeśli chodzi o kulturę pracy. Może i ma dobre opinie, ale klekocze, jak traktor. Nie wiem, czy to tylko z moim jest coś nie tak, czy to norma.
    Według mnie masz już wyrombane wtryski wtedy silnik robi się głośny zwłaszcza pod obciążeniem czyli podczas jazdy i przyspieszania, może jeszcze nie kopcić ale już zaczyna hałasować. Zadbany 3.0D w e65 podczas przyśpieszania powinien tylko syczeć :598:

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jaro_alfa
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    591
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Bełchatów
    muszę w takim razie dorwać jakąś 7-er z tym silnikiem i porównać ...

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    538
    BMW
    e65 3.0d
    Skąd
    suwałki
    Miałem z silnikiem 3.0d i jak dla mnie to rewelacja cichutko silniczek tylko mruczał ,piękna praca kultowy niezniszczalny motor najlepsza jednostka jeżeli chodzi o diesla.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    105
    BMW
    E65 730D ex E38 740i ex E39 530d
    Skąd
    Dolnośląskie
    Cytat Zamieszczone przez lukasz7 Zobacz posta
    Miałem z silnikiem 3.0d i jak dla mnie to rewelacja cichutko silniczek tylko mruczał ,piękna praca kultowy niezniszczalny motor najlepsza jednostka jeżeli chodzi o diesla.
    Zgadzam się z tym w 100%

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    145
    BMW
    e66 745LI 2003r
    Skąd
    Pieńsk
    Cytat Zamieszczone przez Tomaszenko Zobacz posta
    jesli nadal myslisz nad tym modelem to proponuje 745d kultura pracy bardzo wysoka, cichy, mocny i jak taka kupisz to bedziesz mial pewnie full opcje z dociaganiem:D
    Hm? A "czto eta" ful opcja, bo jak szukałem dla siebie to to albo miała jedno z wyposażenia albo drugie ale taką ful to jeszcze nie znalazłem no chyba że w salonie nówkę:)

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    86
    BMW
    e65 745d
    Skąd
    pruszków
    Cytat Zamieszczone przez kajciu Zobacz posta
    Hm? A "czto eta" ful opcja, bo jak szukałem dla siebie to to albo miała jedno z wyposażenia albo drugie ale taką ful to jeszcze nie znalazłem no chyba że w salonie nówkę:)
    chodzi o to ze wiekszosc 745d badz 760 ma lepsze wyposazenie niz przecietne 730d, jakis czas temu jezdzilem e65 730d z 2002r i z dodatkow miala chyba nic... skora jak z kurtki, xenon, navi jak w kazdej, fotele bez grzania i bez pamieci, naglosnienie top-pedal, pdc i felgi 18, klima na 3 galki,

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jaro_alfa
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    591
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Bełchatów
    ...chyba muszę się udać do psychologa, bo wszyscy, którzy przejechali się moją betką (również mechanicy) uważają, że jest cicha, he he ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •