Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: jaki gaz 728 Łódź

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz

    jaki gaz 728 Łódź

    Witam, chcę zagazować moje 2.8. Silnik zdrowy, pali elegancko, wsio ok ogólnie.
    Tylko jaki gaz założyć? W życiu nie miałem styczności z takimi wynalazkami. Gdzie to zrobić w Łodzi i jakie koszta mniejwiecej? w 3000 sie zmieszcze? Ile gazu to to spali ? Benzyny to mi chla z 16, nie wiem czy tak ma być, bo ledwo jedzie a tyle żłopie... to gazu pewno ze 20 weźmie?
    pozdro :)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    132
    BMW
    V8 V8 lalala
    Skąd
    Łódź
    Generalnie, w naszej miejscowości koledzy z zakładu, przy ul. wydawniczej http://www.bmwlodz.pl/index.html montowali z powodzeniem gaz do wielu aut (specjalizując sie w bmw).

    Niestety doszły mnie słuchy, że prawdopodobnie jak większość serwisów LPG zaczynają odwalać fuszerę, znajomy montował jakiś czas temu u nich instalacje do e39 540 i niestety permamenty check engine i jeszcze jakieś inne problemy.

    Ciężko więc powiedzieć, gdzie dobrze zamontować...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    w 3000zł się nie zmieścisz - chyba że chodzi o zakup części
    do 728 polecam
    Stag 300-6 Plus
    2 x Reduktor AC-R01
    Wtryskiwacze Hana Zielone

    a jak chcesz mieć tanią i dobrą instalacje gazową to po prostu zamontuj obydwie w aucie

    Pozdrawiam


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar Mateusz G
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    30
    BMW
    728 E38
    Skąd
    świętokrzyskie
    Pytałem o cene gazu do 2.8 bo robilem u nich (bmwlodz.pl) elektryke. powiedzieli ok 3400 zl ale nie wiem dokladnie co to za instalacja. Mnie pali na razie średnio do 10 litrów, w miescie do 11-11.5. Byłem na swietach w górach i na trasie max 9 l. Nie wiem skąd spalanie 16 u Ciebie...

  5. #5
    Vip Vip Awatar Thomsen1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    402
    BMW
    728i
    Skąd
    Zawiercie/Kielce
    Tak spalanie dziwne ostatni pomiar u mnie 11,4 / 100km . Dokładnie 378 km na 43 litrach gazu. Niżej dychy nigdy nie zszedłem . Na lpg zrobiłem 50000km wszystko jest oki.


    Będziesz Miał W_ _ _ _ _ _ e

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Thomsen1
    Kolego co masz za instalacje.. Powiedz mi czy te 11.4 l/km to miasto, trasa?
    Napisz ile pokazuje Ci OBC, jadąc na LPG w miescie.. Pozdro
    Biały

  7. #7
    Vip Vip Awatar Thomsen1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    402
    BMW
    728i
    Skąd
    Zawiercie/Kielce
    bialydaro
    cykl mieszany,nie piszę wiecej bo już trzeci raz się loguje i trochę mnie to słabi ale wpadnij na spota to pogadamy. pozdrawiam!


    Będziesz Miał W_ _ _ _ _ _ e

  8. #8
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,232
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Thomsen1 Zobacz posta
    trzeci raz się loguje i trochę mnie to słabi
    Następnym razem zaznacz tego "ptaszka" obok przycisku ZALOGUJ. Jeśli tego nie robisz to skrypt forum automatycznie wylogowuje po chyba 15 lub 20 minutach. Jakbyś miał pytania to wal na PW żebyśmy tu OT nie robili.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •