Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: e32 niewiem co wybrać szeroka czy waska maska

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar NegroEG
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    363
    BMW
    E32
    Skąd
    Elbląg
    Blog
    15
    a u mnie sprawa z maska bedzie wygladac tak ze albo jak bede malowal na bialo auto to obie maski pomaluje na bialo i wedlog fanaberii wlasnej bede zmienial ;) a mechanicznie zostalo mi malo rzeczy juz no tyl jeszcze przespawac i tu prosba do was ;) moze w waszej okolicy mozna to zrobic taniej niz 500zl bo tyle w elblagu mi za to krzycza

  2. #22
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Jeśli nie rozbierzesz komory silnika,drzwi i kabiny to odstaw ten biały;) troche lipa otwierając drzwi albo maskę i widzieć inny kolor.A co do nery jak masz wloty i obniżenie to szeroka,bez wlotňw wąska by mogła fajnie wyglądać:)

    Sent from my Desire HD using Tapatalk

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar NegroEG
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    363
    BMW
    E32
    Skąd
    Elbląg
    Blog
    15
    nie no raczej normalne ze drzwi wyciagam i maluje wneki tez a nad wyciaganiem silnika do malowania sie zastanawiam szczeze mowiac nie bedzie sie oplacac wyciagac silnika tylko dla psikniecia farba na 2-3 sezony. chyba ze mi sie spodoba po sezonie to matuje cala nastepnie klarem i wtedy komore silnika tez bede malowal.

  4. #24
    Początkujący Użytkownik Awatar walus
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    25
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    łeczyca
    moim zdaniem tylko szeroka, podkresla urok i masywność tego auta. plus wiecej powietrza chłodzącego silnik

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Kwestia gustu Tak czy tak jest dobrze Wcześniej miałem 735 na wąskiej teraz kupiłem drugą 735 już z szeroką
    W tamtej mi się podobała wąska nawet nie myślałem przekładać na szeroką wąska jest bardziej zdenerwowana w tej mi się podoba szeroka ale jest bardziej spokojna i otyła choć myślałem nad przekładką na wąską ale jednak sobie daruje bo po co. Ale jeśli mnie by ktoś pytał o zdanie to szalka wagi jest u mnie nieco przechylona na korzyść wąskiej może to z przyzwyczajenia tamtą beemke miałem prawie rok a tą niespełna tydzień.

  6. #26
    Początkujący Użytkownik Awatar walus
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    25
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    łeczyca
    wąska też jest git tylko musi pasować do charakteru auta jaki chcesz osiągnąć np tu jak nigdy podoba mi się http://commons.wikimedia.org/wiki/Fi...jpg?uselang=pl a tu już nie jest fajnie może dlatego ze zółte kierunki http://upload.wikimedia.org/wikipedi...rey_vr_TCE.jpg takie moje zdanie
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 09-06-2011 o 16:25 Powód: Pisz po polsku, to nie forum pokemonów tylko fanów BMW serii 7.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •