Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: wspomaganie?????

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    249
    BMW
    728
    Skąd
    Ostrołęka
    Witam podłącze się ja mam następujący problem

    Panowie co mogło się rozdupczyć :wall: kiera się przycina przy większym skręcie trochę delikatnie skręcam jest ok dalej przycina się i znów jest ok tak jakby pompa wspomaganie padała, płyn jest pompa nie wyje przy maksymalny dokręceniu kół słychać ja ale jakby delikatnie syczała. Dodam że stało się to z dnia na dzień żadnych objawów pojechałem do roboty było ok wracam a tu bieda
    728i

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BatoFF
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    134
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Sprawdź czy napinacz dobrze naciąga pasek. Ja niedawno wymieniłem i schodziłem z powrotem pod samochód żeby podkręcić napinacz. Teraz jest lux. Jeżeli to nie pomoże a masz dobry stan płynu w zbiorniczku i nie ma tam żadnej piany. No to koniec pompy. Ale nie ma co się martwić ja używaną pompę i nowy płyn CHF 11s kupiłem za 200zł na allegro siedziałem 4h w kanale i operacje zakończyłem sukcesem jej trudność w skali do 10 oceniam na 4 :)
    E36 320i M50B20 Coupe '94r --> E32 730iA M60B30 '93r --> E38 730i M60B30 '94r --> E39 540iA M62B44 '96r --> E38 730D M57D30 '99r

    Yamaha DT 125 '97r --> Kawasaki ZZR 250 '92r --> Kawasaki ZXR 750 '93r

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik Awatar adamowizna
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    185
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    Trójmiasto
    Derreg - mam to samo :( kiera chodzi "przgubowo" raz ok a raz do d.... , no i też syczy jak na maxa się skręci koła. Daj znać co pomogło !!!
    Radośc z Jazdy :)

  4. #34
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    22
    BMW
    535i 740i
    Skąd
    lubartow
    Postanowiłem przyłaczyc sie do tego watku aby nie zakladac nowego.
    Mam taki oto problem ze wspomaganiem: Auto zimne kierownica pracuje idealnie mozna krecic paluszkiem na postoju a mam 19tki 255 szerokosc, gdy auto przegonie troche dalej i dobrze sie zagrzeje kierownica kreci sie bardzo ciezko, a na wstecznym to juz wogole trzeba dobrze sie zaprzec (przy parkowaniu auta po prostu masakra) wtedy tez da sie zauwazyc wyciek plynu wspomagania.
    Wymienilem juz zbiorniczek, plyn ATF 220 Mobil1 (atf na korku), oraz jeden z przewodow od zbiorniczka. Do wymiany zostal przewod wysokiego cisnienia (ten najdrozszy) z ktorego to prawdopodobnie leje sie plyn. Czy jest mozliwe ze ten oto przewod w czasie gdy plyn sie zagrzeje rozwarstwia sie i sprawia ze wspomaganie siada ....? Dodam ze pompy nie slychac....
    Wkrotce bede mial podnosnik ale narazie staram sie ustalic za co zabrac sie najpierw.....
    Czy mam zabrac sie od razu za wyciaganie pompy i przekladni?
    Moze macie jakies sugestie?

  5. #35
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    22
    BMW
    535i 740i
    Skąd
    lubartow
    dodam ze paski i napinacze powymieniane....

    nikt nie mial podobnych problemow?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •