Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Brama weselna:)

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kataniarz
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    274
    BMW
    e38 735iA
    Skąd
    Jarocin

    Brama weselna:)

    Witam,25.06.Br Będzie moim ostatnim dniem wolności ponieważ biorę ślub! A tu moje pytanie czy byli by jacys chętni forumowicze do zrobienia mi bramy weselnej naszymi ukochanymi 7-siudemami???Okolica Środy Wielkopolskiej!!!Proszę o odpowiedzi czy mogę liczyć na taki rarytasik ;p;p;p
    Ostatnio edytowane przez Bezi ; 13-04-2011 o 21:29

  2. #2
    Vip Vip Awatar hugoslawek
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    768
    BMW
    e38, 728i, manual, shadow line, 97' XI
    Skąd
    łuków, radzyń podl., warszawa
    uuu panie dalej się nie dało...:D

    tak do 200km to może bym z radościa zrobił bramę, ale .... za daleko mieszkasz miły...:)



  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kataniarz
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    274
    BMW
    e38 735iA
    Skąd
    Jarocin
    hehe oki :)panowie przy okazji spocik zrobicie sobie jakis bo w wlkp już z rok nie było nic oficjalnie:D:D:D

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Oj Panowie nikt się nie znajdzie ?? Kumple powinni odprowadzić kolegę w tę ostatnią chwilę wolności ;D ;D ;D Zapewniam ,że jest to miłe uczucie zrobic frajdę koledze i wesprzeć swoją obecnością w dniu tak waznym ;) Myślę ,że nie tylko brama weselna ale zdała by się eskorta ,żeby chłopak się jeszcze nie rozmyślił ;D ;D :D :D
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ventola
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    403
    BMW
    e38 740iA (m62b44)
    Skąd
    W-wa
    Cytat Zamieszczone przez dorka Zobacz posta
    Oj Panowie nikt się nie znajdzie ?? Kumple powinni odprowadzić kolegę w tę ostatnią chwilę wolności ;D ;D ;D Zapewniam ,że jest to miłe uczucie zrobic frajdę koledze i wesprzeć swoją obecnością w dniu tak waznym ;) Myślę ,że nie tylko brama weselna ale zdała by się eskorta ,żeby chłopak się jeszcze nie rozmyślił ;D ;D :D :D
    Eeee, a czemu. Jeśli kolega pomyśli i zawrze w tym związku taki mały szczegół jak intercyza. Nie będzie problemu ;)
    p.s.
    To w ogóle w żaden sposób nie koliduje (nie powinno) z zaufaniem pomiędzy zainteresowanymi.
    Prowadzę swoje życie, a nie BMW ...

  6. #6
    Vip Vip Awatar hugoslawek
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    768
    BMW
    e38, 728i, manual, shadow line, 97' XI
    Skąd
    łuków, radzyń podl., warszawa
    no chyba że od zlotu obstaniemy w ślesinie 2 tygodnie.... :D:D:D:D:D:D

    co wy na to?

    ze ślesina to rzut beretem....



  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Cytat Zamieszczone przez Ventola Zobacz posta
    Eeee, a czemu. Jeśli kolega pomyśli i zawrze w tym związku taki mały szczegół jak intercyza. Nie będzie problemu ;)
    p.s.
    To w ogóle w żaden sposób nie koliduje (nie powinno) z zaufaniem pomiędzy zainteresowanymi.
    Ventola mała prośba czytaj ze zrozumieniem :D Bo to coś napisał do mojego postu nie ma się ni jak. Widać ,ze nigdy nie brałeś udziału w eskorcie oraz blokowaniu bramy weselnej :D Kataniarz mam nadzieję ,ze znajdą sie osoby które skromnie zablokują bramę no i malutka eskorta :D :D :D
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kataniarz
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    274
    BMW
    e38 735iA
    Skąd
    Jarocin
    A no Dorka dzieki za wsparcie;p;pEskorta to już wogóle masakra by była:):)

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    trzymamy kciuki bys mial tyle 7 ile tylko zapragniesz, jesli finanse dopisza to postaram sie byc.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ventola
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    403
    BMW
    e38 740iA (m62b44)
    Skąd
    W-wa
    Cytat Zamieszczone przez dorka Zobacz posta
    Ventola mała prośba czytaj ze zrozumieniem :D Bo to coś napisał do mojego postu nie ma się ni jak. Widać ,ze nigdy nie brałeś udziału w eskorcie oraz blokowaniu bramy weselnej :D Kataniarz mam nadzieję ,ze znajdą sie osoby które skromnie zablokują bramę no i malutka eskorta :D :D :D
    Skoro wcześniej napisałeś o ostatniej chwili wolności, tylko nawiązałem do Twojego postu, a Ty ripostujesz stwierdzeniem, że nigdy nie uczestniczyłem w wydarzeniu jak brama weselna... WTF...
    Prowadzę swoje życie, a nie BMW ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •